2026-05-13
| Marka | AUO |
| Model P/N | P370IVN03.1 |
| Çapraz Boyut | 37" (Yerel çubuk) |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Çözünürlük | 1920(RGB)×540 54PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 904,32(G)×245,34(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | 907,5(G)×257,5(Y) mm |
| Anahat (mm) | 923,3×277,1×31,05 (Y×D×D) |
| Tedavi | Parlama önleyici (%28 Pus), Sert kaplama (3H) |
| parlaklık | 1500 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 4000 : 1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Cevap | 8 (Tip.)(G'den G'ye) ms |
| İyi Görünüm | Simetri |
| Çalışma Modu | AMVA3, Normalde Siyah, Geçirgen |
| Renk Derinliği | 16,7M/1,07B %72NTSC |
| Arka ışık | WLED, 50K saat, LED Sürücülü |
| Yığın | 4,65Kg (Tip.) |
| İçin kullanılır | Dijital Tabela, Dış Mekan Yüksek Parlaklığı, Gerilmiş Çubuk LCD |
| Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Dokunmatik ekran | Olmadan |
| Sinyal Türü | LVDS (2 kanal, 8/10 bit), Konektör51 pin |
| Gerilim Beslemesi | 12,0V (Tip.) |
| Maks. Derecelendirmeler | Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |