2026-05-22
| Marka | AUO |
| Model P/N | P550HVN06.6 |
| Çapraz Boyut | 55" |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Karar | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 40PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 1209.6 ((W) ×680.4 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 1216 ((W) × 686.8 ((H) mm |
| Çizelge Boyutu | 1235.6 ((W) × 706.4 ((H) × 58.2 ((D) mm |
| Parlaklık | 2500 cd/m2 (Tip.) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| En iyi görüntü | Simetri |
| Renkleri Göster | 1.07B 72%NTSC |
| Sıklık | 60Hz |
| Ağırlık | 15.0Kg |
| Yüzey | Antiglare (Haze 28%) |
| Kontrast oranı | 40001 (Tip) (TM) |
| Ekran Kipi | AMVA3, normalde siyah, ışınlayıcı. |
| Yanıt Zamanı | 8 (Tip) (G'den G'ye) |
| Lamba tipi | WLED, 60K saat, LED Sürücü ile |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Uygulama | Dijital İşaret, Dışarıda Yüksek Parlaklık |
| Sinyal Arayüzü | LVDS (2 ch, 10 bit), 51 pin |
| Giriş Voltajı | 12.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 60 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |