2026-03-26
| Marka | Samsung SDI |
| Model P/N | PM12HC002C |
| Çapraz Boyut | 1.7" |
| Panel Türü | PM-OLED, OLED |
| Karar | 128 ((RGB) × 160 119PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 25.703 ((W) × 35.02 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | 26.703 ((W) ×36.02 ((H) mm |
| Çizelge ((mm) | 37.85 × 45.25 × 4.16 (H × V × D) |
| Tedavi | Parlama (Haze 0%), Sert kaplama (2H) |
| Parlaklık | 120 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 500: 1 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | - |
| Yanıt | - |
| İyi görünüm | Simetri |
| Çalışma Modu | - |
| Renk Derinliği | 65K 61%NTSC |
| Arka ışık | Kendim, 6K saat |
| Kütle | - |
| Kullanılır | MP3 PMP |
| Yenilenme Hızı | 90Hz |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sürücü IC listesi | Dahili COF LD50T6160-P5 |
| Sinyal Türü | CPU, 31 pinFPC |
| Voltaj kaynağı | 2.5/2.8V (Tip.) ((VDDL/VDD) |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -40 ~ 85 °C Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |