2026-04-06
| Marka | Samsung |
| Model P/N | S63FH-YB03 |
| Diyagonal Boyut | 63" |
| Panel Tipi | PDP, PDP |
| Çözünürlük | 1920(RGB)×1080, FHD 34PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 1393.92(G)×784.08(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Dış Boyutlar | 1484(Y)×840(D)×51.15(D) mm |
| İşlem | - |
| Parlaklık | 1000 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 100000:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Yönü | Simetri |
| Tepki Süresi | - |
| Görüş Açısı | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Çalışma Modu | - |
| Desteklenen Renk | 68.72B |
| Işık Kaynağı | kendinden, 100K saat |
| Ağırlık | 28.0Kg (Tip.) |
| İçin Tasarlandı | Dijital Tabela |
| Kare Hızı | 100Hz |
| Dokunmatik Panel | Olmadan |
| Arayüz Tipi | LVDS (2 kanal, 10-bit), 51 pin Konektör |
| Ortam | Çalışma Sıcaklığı: -5 ~ 60 °C ; Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 70 °C |