2026-05-11
| Üreticisi | AUO |
| Model Adı | T215HVN05.1 |
| Ekran Boyutu | 21.5 inç |
| Ekran Türü | LCM, a-Si TFT LCD |
| Piksel Sayısı | 1920 ((RGB) × 1080 (FHD) 102PPI |
| Anlaşma | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan ((mm) | 476.064 × 267.786 (H×V) |
| Çizelge ((mm) | 484.5 × 284.4 × 13.38 (H×V×D) |
| Tedavi | Parlama karşıtı, sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 250 cd/m2 (Tip.) |
| Kontrast oranı | 3000: 1 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Yanıt | 13/5 (Tip) (Tr/Td); 20 (Tip) (G'den G'ye) ms |
| İyi görünüm | Simetri |
| Çalışma Modu | VA, normalde siyah, ışınlayıcı. |
| Renk Derinliği | 16.7M 72% NTSC |
| Arka ışık | 17S4P WLED, 30K saat, Sürücü yok. |
| Kütle | 1.58Kg (Typ.) |
| Kullanılır | Masaüstü Monitörü |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Dokunmatik ekran | - Hayır. |
| Sinyal Türü | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin Bağlantı |
| Voltaj kaynağı | 5.0V (Tip.) |
| Ratingler. | Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |