2026-05-12
| Marka | AUO |
| Model P/N | T430HVN01.2 HÜCRE |
| Çapraz Boyut | 43" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD, HÜCRE, FOB |
| Çözünürlük | 1920(RGB)×1080, FHD 51PPI |
| Piksel Formatı | RGB Dikey Şerit |
| Aktif Alan | 940,896(G)×529,254(Y) mm |
| Çerçeve Açıklığı | - |
| Anahat Boyutu | 950,896(G)×541,75(Y)×1,32(D) mm |
| Tedavi | Parlama önleyici (%2 Pus), Sert kaplama (3H) |
| parlaklık | 0 cd/m² |
| Kontrast Oranı | 3000 : 1 (Tip.) (TM) |
| Görüş Açısı | 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10) |
| Cevap | 8 (Tip.)(G'den G'ye) ms |
| İyi Görünüm | Simetri |
| Çalışma Modu | AMVA3, Normalde Siyah, Geçirgen |
| Cam Kalınlığı | 0,50+0,50 mm |
| geçirgenlik | %6,2 (Tip.)(Polarizer ile) |
| Renk Derinliği | 16,7 milyon %69 NTSC |
| Arka ışık | Konşimento yok |
| Yığın | 1,50Kg (Tip.) |
| İçin kullanılır | TV Setleri |
| Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Dokunmatik ekran | Olmadan |
| Sürücü IC listesi | Dahili COF 6 kaynak çipleri |
| Sinyal Türü | LVDS (2 kanal, 8 bit), 51 pinKonnektör |
| Gerilim Beslemesi | 12,0V (Tip.) |
| Maks. Derecelendirmeler | Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C |