2026-05-28
| Marka | AUO |
| Model P/N | T500QVN03.7 Hücre |
| Çapraz Boyut | 50 inç |
| Panel Türü | a-Si TFT-LCD, CELL, FOB |
| Karar | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 89PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Etkin Alan | 1095.84 ((W) × 616.41 ((H) mm |
| Bezel Açılışı | - |
| Çizelge Boyutu | 1106.31 ((W) × 629.18 ((H) × 1.4 ((D) mm |
| Yüzey | Antiglare (Haze 2%), sert kaplama (3H) |
| Parlaklık | 0 cd/m2 |
| Kontrast oranı | 40001 (Tip) (TM) |
| Görme açısı | 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10) |
| Ekran Kipi | AMVA3, normalde siyah, ışınlayıcı. |
| En iyi görüntü | Simetri |
| Yanıt Zamanı | 8 (Tip) (G'den G'ye) |
| Cam Derinliği | 0.50+0.50 mm |
| İletişimlilik | 5.0% (Tip) (Polarizer ile) |
| Renkleri Göster | 1.07B |
| Lamba tipi | B/L yok |
| Sıklık | 60Hz |
| Dokunmatik Ekran | - Hayır. |
| Sürücü IC | COFDahili 12 kaynak çip |
| Panel Ağırlığı | 2.03Kg (Tip.) |
| Uygulama | Televizyonlar |
| Sinyal Arayüzü | V-by-One 8 şeritli, 51 pinli bağlantı |
| Giriş Voltajı | 12.0V (Tip.) |
| Çevre | Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C |