TFT WF39ATIASDNN0 480×128 IPS Gerilmiş Çubuk LCD
Marka Adı: Winstar
Model Numarası: WF39ATIASDNN0
Adedi: 1 parça
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
ÇİN
Üretici firma:
Winstar
Model adı:
WF39ATIASDNN0
Ekran boyutu:
3,9" (1/2 kesim 4,3")
Çözünürlük:
480(RGB)×128, 128PPI
Aktif Alan:
95,04(G)×25,34(Y) mm
anahat:
105,5(G)×40,64(Y) ×3,15(D) mm
Çerçeve Açma:
98.04(G)×28.34(Y) mm
Parlaklık:
500 cd/m² (Tip.)
En İyi Görünüm:
saat 12
Başvurmak:
Endüstriyel / Gerilmiş Bar LCD
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Vurgulamak:
WF39ATIASDNN0 Gerilmiş Çubuk LCD
WF39ATIASDNN0 128 Gerilmiş Çubuk LCD
WF39ATIASDNN0 480 IPS tft ekran görüntüsü
Ürün Açıklaması
480×128 lcd ekran WF39ATIASDNN0
Ürün Detayları :
TFT LCD Panel, LCD/LED arka aydınlatma
Bir Sınıf, %100 Yeni Orijinal
Stokta var
WinstarLCD EKRANWF39ATIASDNN0
üretici firma Winstar
Model adı WF39ATIASDNN0
ekran boyutu 3,9" (1/2 kesim 4,3")
ekran tipi a-Si TFT-LCD , LCM
Çözünürlük 480(RGB)×128, 128PPI
Piksel yapılandırması RGB Dikey Şerit
Ekran boyutu 95,04(G)×25,34(Y) mm
fiziksel boyut 105,5(G)×40,64(Y) ×3,15(D) mm
Görsel boyut 98.04(G)×28.34(Y) mm
yüzey işleme Parlama önleyici
Parlaklık 500 cd/m² (Tip.)
En iyi açı saat 12
optik mod TN, Normalde Beyaz, İletken
Görüş açısı 70/70/50/70 (Tip.)(CR≥10)
renk sayısı 16.7 milyon
Arka ışık türü WLED , Sürücüsüz
Başvurmak Endüstriyel / Gerilmiş Bar LCD
Dokunma işlevi Dokunmak yok
sinyal sistemi Paralel RGB (1 kanal, 8 bit), 40 pinli FPC
Besleme gerilimi 3.3V (Tip.)
Maksimum puan Çalışma Sıcaklığı: -20 ~ 70 °C ;Depolama Sıcaklığı: -30 ~ 80 °C
Neden Bizi Seçmelisiniz:
Müşterilerin çeşitli isteklerine göre,
Sürücü panosu dahil tüm aksesuarları eşleştirebiliriz,
dokunmatik ekran, LED arka aydınlatma ve LVDS kabloları.TFT LCD,
LCD panel, LCD ekran, LCD ekran, LCD monitör,
2,2 inçten 88 inç'e kadar LCD modülü.
Söz verilen kalite, %100 orijinal, hızlı teslimat,
ayrıca bir yıl garantinin tadını çıkarın!
Nakliye ve Paket :
TFT WF39ATIASDNN0 480×128 IPS Gerilmiş Çubuk LCD 0
2) Tüm Paneller, uzun mesafe taşımacılığı yapabilen yeni ve sağlam karton ile paketlenmiştir.
3) Kabul edilen nakliye: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, HAVA YOLU, DENİZ YOLU
SSS :
C: Evet, yapabiliriz.pls göndermeden önce bizi bilgilendirin.
Q: WF39ATIASDNN0 siparişimi kredi kartı ile ödeyebilir miyim?
C: Evet! Kredi kartınızı Paypal hesabınızdan kullanabilirsiniz.
S: Garanti ne kadardır?
A: 90 gün garanti veriyoruz.
Q: Şimdi sipariş verirsem, WF39ATIASDNN0 mallarını ne zaman gönderirsiniz? ?
C: Siparişiniz, ödemenizi aldıktan sonra 2-3 iş günü içinde gönderilecektir.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%