128PPI WF39ATIASDNT0 LCD Ekran Paneli 480×128
Marka Adı: Winstar
Model Numarası: WF39ATIASDNT0
Adedi: 1 parça
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
ÇİN
Üretici firma:
Winstar
Model adı:
WF39ATIASDNT0
Ekran boyutu:
3,9" (1/2 kesim 4,3")
Çözünürlük:
480(RGB)×128, 128PPI
Aktif Alan:
95,04(G)×25,34(Y) mm
anahat:
105,5(G)×40,64(Y) ×4,65(D) mm
Çerçeve Açma:
97,8(G)×27,1(Y) mm
Parlaklık:
350 cd/m² (Tip.)
Ekran Renkleri:
16.7 milyon
Başvurmak:
Endüstriyel / Gerilmiş Bar LCD
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Vurgulamak:
WF39ATIASDNT0 lcd ekran paneli
128PPI lcd ekran paneli
128PPI 128 lcd ekran paneli
Ürün Açıklaması
Yeni WF39ATIASDNT0 lcd panel ekran
Ürün Detayları :
TFT LCD Panel, LCD/LED arka aydınlatma
Bir Sınıf, %100 Yeni Orijinal
Stokta var
WinstarLCD EKRANWF39ATIASDNT0
üretici firma Winstar
Model adı WF39ATIASDNT0
ekran boyutu 3,9" (1/2 kesim 4,3")
ekran tipi a-Si TFT-LCD , LCM
Çözünürlük 480(RGB)×128, 128PPI
Piksel yapılandırması RGB Dikey Şerit
Ekran boyutu 95,04(G)×25,34(Y) mm
fiziksel boyut 95,04(G)×25,34(Y) mm
Görsel boyut 97,8(G)×27,1(Y) mm
yüzey işleme Parlama önleyici
Parlaklık 350cd/m² (Tip.)
optik mod TN, Normalde Beyaz, İletken
Görüş açısı 70/70/50/50 (Tip.)(CR≥10)
renk sayısı 16.7 milyon
Arka ışık türü WLED , Sürücüsüz
Başvurmak Endüstriyel / Gerilmiş Bar LCD
Dokunma işlevi 4 telli Dirençli Dokunma
sinyal sistemi Paralel RGB (1 kanal, 8 bit), 40 pinli FPC
Besleme gerilimi 3.3V (Tip.)
Maksimum puan Çalışma Sıcaklığı: -20 ~ 70 °C ;Depolama Sıcaklığı: -30 ~ 80 °C
Neden Bizi Seçmelisiniz:
Müşterilerin çeşitli isteklerine göre,
Sürücü panosu dahil tüm aksesuarları eşleştirebiliriz,
dokunmatik ekran, LED arka aydınlatma ve LVDS kabloları.TFT LCD,
LCD panel, LCD ekran, LCD ekran, LCD monitör,
2,2 inçten 88 inç'e kadar LCD modülü.
Söz verilen kalite, %100 orijinal, hızlı teslimat,
ayrıca bir yıl garantinin tadını çıkarın!
Nakliye ve Paket :
128PPI WF39ATIASDNT0 LCD Ekran Paneli 480×128 0
2) Tüm Paneller, uzun mesafe taşımacılığı yapabilen yeni ve sağlam karton ile paketlenmiştir.
3) Kabul edilen nakliye: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, HAVA YOLU, DENİZ YOLU
SSS :
S: WF39ATIASDNT0 siparişimi kredi kartı ile ödeyebilir miyim?
C:Evet! Kredi kartınızı Paypal hesabınızdan kullanabilirsiniz.
S: Garanti ne kadardır?
A: 90 gün garanti veriyoruz.
C: Evet, yapabiliriz.pls göndermeden önce bizi bilgilendirin.
S: WF39ATIASDNT0 ödemesi nasıl yapılır?
C: T/T, Paypal, western union'ı kabul ediyoruz.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%