WF39BTLASDNG0 3.9" TFT LCD Ekran Paneli Winstar
Marka Adı: Winstar
Model Numarası: WF39BTLASDNG0
Adedi: 1 parça
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
ÇİN
Üretici firma:
Winstar
Model adı:
WF39BTLASDNG0
Ekran boyutu:
3,9 inç (1/2 kesim 4,3")
Çözünürlük:
480×128(RGB), 128PPI
Aktif Alan:
95,04(G)×25,34(Y) mm
anahat:
105.5(G)×37(Y) ×5.63(D) mm
Çerçeve Açma:
97,04(G)×27,34(Y) mm
Parlaklık:
400 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
500:1 (Tip.) (TM)
Başvurmak:
Endüstriyel / Gerilmiş Bar LCD
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Vurgulamak:
WF39BTLASDNG0 3.9" tft lcd ekran paneli
WF39BTLASDNG0 tft lcd ekran paneli
Winstar tft lcd ekran modülü
Ürün Açıklaması
WF39BTLASDNG0 TFT LCD Panel Ekran Görüntüsü
Ürün Detayları :
TFT LCD Panel, LCD/LED arka aydınlatma
Bir Sınıf, %100 Yeni Orijinal
Stokta var
WinstarLCD EKRANWF39BTLASDNG0
üretici firma Winstar
Model adı WF39BTLASDNG0
ekran boyutu 3,9" (1/2 kesim 4,3")
ekran tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Çözünürlük 480×128(RGB), 128PPI
Piksel yapılandırması RGB Yatay Şerit
Ekran boyutu 95,04(G)×25,34(Y) mm
fiziksel boyut 105.5(G)×37(Y) ×5.63(D) mm
Görsel boyut 97,04(G)×27,34(Y) mm
yüzey işleme Parlama (Bulanıklık %0)
Parlaklık 400 cd/m² (Tip.)
Zıtlık 500:1 (Tip.) (TM)
En iyi açı saat 6
optik mod TN, Normalde Beyaz, İletken
renk sayısı 16.7 milyon
Arka ışık türü WLED , Sürücüsüz
Başvurmak Endüstriyel / Gerilmiş Bar LCD
Dokunma işlevi PCAP
sinyal sistemi Paralel RGB (1 kanal, 8 bit), 40 pinli FPC
Besleme gerilimi 3.3V (Tip.)
Maksimum puan Çalışma Sıcaklığı: -20 ~ 70 °C ;Depolama Sıcaklığı: -30 ~ 80 °C
Neden Bizi Seçmelisiniz:
Müşterilerin çeşitli isteklerine göre,
Sürücü panosu dahil tüm aksesuarları eşleştirebiliriz,
dokunmatik ekran, LED arka aydınlatma ve LVDS kabloları.TFT LCD,
LCD panel, LCD ekran, LCD ekran, LCD monitör,
2,2 inçten 88 inç'e kadar LCD modülü.
Söz verilen kalite, %100 orijinal, hızlı teslimat,
ayrıca bir yıl garantinin tadını çıkarın!
Nakliye ve Paket :
WF39BTLASDNG0 3.9" TFT LCD Ekran Paneli Winstar 0
2) Tüm Paneller, uzun mesafe taşımacılığı yapabilen yeni ve sağlam karton ile paketlenmiştir.
3) Kabul edilen nakliye: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, HAVA YOLU, DENİZ YOLU
SSS :
Q: WF39BTLASDNG0 siparişimi ödeyebilir miyim? kredi kartı ile?
C: Evet! Kredi kartınızı Paypal hesabınızdan kullanabilirsiniz.
Q: Çok miktarda WF39BTLASDNG0'a ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz? ?
C: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
Q: WF39BTLASDNG0 siparişimi nasıl takip edebilirim?
A: size takip numarası vereceğiz, ardından siparişinizi web sitesinden takip edebilirsiniz.
Q: WF39BTLASDNG0 ödemesi nasıl yapılır?
C: T/T, Paypal, western union'ı kabul ediyoruz.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%