Winstar TFT WF39BTLASDNN0 Gerilmiş Çubuk LCD 480x128
Marka Adı: Winstar
Model Numarası: WF39BTLASDNN0
Adedi: 1 parça
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
ÇİN
Üretici firma:
Winstar
Model adı:
WF39BTLASDNN0
Ekran boyutu:
3,9 inç (1/2 kesim 4,3")
Çözünürlük:
480×128(RGB) 128PPI
Aktif Alan:
95.04 × 25.34 (Y×D)
anahat:
105.5 × 37 × 3.25 (Y×V×D)
Çerçeve Açma:
97.04 × 27.34 (Y×D)
Parlaklık:
500 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
500:1 (Tip.) (TM)
Başvurmak:
Endüstriyel / Gerilmiş Bar LCD
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Vurgulamak:
Winstar Gerilmiş Çubuk LCD
Winstar WF39BTLASDNN0 Gerilmiş Çubuk LCD
128 tft lcd modül ekranı
Ürün Açıklaması
Winstar 3.9 inç Gerilmiş Çubuk LCD TFT Ekran WF39BTLASDNN0 480x128
Ürün Detayları :
TFT LCD Panel, LCD/LED arka aydınlatma
Bir Sınıf, %100 Yeni Orijinal
Stokta var
WinstarLCD EKRANWF39BTLASDNN0
üretici firma Winstar
Model adı WF39BTLASDNN0
ekran boyutu 3,9 inç (1/2 kesim 4,3")
ekran tipi LCM , a-Si TFT-LCD
Çözünürlük 480×128(RGB) 128PPI
Piksel yapılandırması RGB Yatay Şerit
Ekran boyutu 95.04 × 25.34 (Y×D)
fiziksel boyut 105.5 × 37 × 3.25 (Y×V×D)
Görsel boyut 97.04 × 27.34 (Y×D)
yüzey işleme Parlama önleyici
Parlaklık 500 cd/m² (Tip.)
Zıtlık 500 : 1 (Tip.) (TM)
optik mod TN, Normalde Beyaz, İletken
renk sayısı 16.7 milyon
Arka ışık türü WLED, Sürücü Yok
Başvurmak Endüstriyel / Gerilmiş Bar LCD
Dokunma işlevi Dokunmak yok
sinyal sistemi Paralel RGB (1 kanal, 8 bit), 40 pinli FPC
Besleme gerilimi 3.3V (Tip.)
Maksimum puan Depolama Sıcaklığı: -30 ~ 80 °C Çalışma Sıcaklığı: -20 ~ 70 °C
Neden Bizi Seçmelisiniz:
Müşterilerin çeşitli isteklerine göre,
Sürücü panosu dahil tüm aksesuarları eşleştirebiliriz,
dokunmatik ekran, LED arka aydınlatma ve LVDS kabloları.TFT LCD,
LCD panel, LCD ekran, LCD ekran, LCD monitör,
2,2 inçten 88 inç'e kadar LCD modülü.
Söz verilen kalite, %100 orijinal, hızlı teslimat,
ayrıca bir yıl garantinin tadını çıkarın!
Nakliye ve Paket :
Winstar TFT WF39BTLASDNN0 Gerilmiş Çubuk LCD 480x128 0
2) Tüm Paneller, uzun mesafe taşımacılığı yapabilen yeni ve sağlam karton ile paketlenmiştir.
3) Kabul edilen nakliye: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, HAVA YOLU, DENİZ YOLU
SSS :
Q: Çok miktarda WF39BTLASDNN0'a ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz?
C: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
C: Evet, yapabiliriz.pls göndermeden önce bizi bilgilendirin.
Q: WF39BTLASDNN0 siparişimi kredi kartı ile ödeyebilir miyim?
C: Evet! Kredi kartınızı Paypal hesabınızdan kullanabilirsiniz.
S: Garanti ne kadardır?
A: 90 gün garanti veriyoruz.
Size teklif ve fiyat listesi danışmanlığı sunan Winstar 3.9 inç Gerilmiş Çubuk LCD TFT Ekran WF39BTLASDNN0 480x128'in profesyonel ve deneyimli tedarikçilerinden biriyiz.Bizimle stokta bulunan yüksek kaliteli, kaliteli ve düşük fiyatlı ürünlerin toptan satışına hoş geldiniz.İyi satış sonrası servis ve hızlı teslimat mevcuttur.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%