G084SN05 V9 Endüstriyel LCD Panel Ekran 8.4 İnç TFT
Marka Adı: AUO
Model Numarası: G084SN05 V9
Adedi: 1 parça
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
ÇİN
Üretici firma:
AUO
Model adı:
G084SN05 V9
Ekran boyutu:
8.4 inç
Çözünürlük:
800(RGB)×600, SVGA, 119PPI
Ekran Tipi:
a-Si TFT-LCD, LCD modülü
Ekran Boyutu:
170,4(G)×127,8(Y) mm
fiziksel boyut:
203(genişlik)×142,5(yükseklik) ×8(kalınlık)mm
Görsel boyut:
174,15(G)×131,2(Y) mm
parlaklık:
450 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
600 : 1 (Tip.) (TM)
En İyi Açı:
saat 6
İçin kullanılır:
Sanayi
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Vurgulamak:
G084SN05 Endüstriyel LCD Panel Ekran
8.4'' Endüstriyel LCD Panel Ekran
Endüstriyel lcd tft ekran paneli
Ürün Açıklaması
G084SN05 V9 Endüstriyel LCD Panel Ekran 8.4 inç lcd ekran
Ürün Detayları :
TFT LCD Panel, LCD/LED arka aydınlatma
Bir Sınıf, %100 Yeni Orijinal
Stokta var
AUO LCD EKRAN G084SN05 V9
üretici firma AUO
Model adı G084SN05 V9
ekran boyutu 8.4 inç
ekran tipi a-Si TFT-LCD, LCD modülü
Çözünürlük 800(RGB)×600, SVGA, 119PPI
Piksel yapılandırması RGB dikey çubuk
Ekran boyutu 170,4(G)×127,8(Y) mm
fiziksel boyut 203(genişlik)×142,5(yükseklik) ×8(kalınlık)mm
Görsel boyut 174,15(G)×131,2(Y) mm
yüzey işleme Mat, Sert kaplama (3H)
Parlaklık 450cd/m² (Tip.)
Zıtlık 600:1 (Tip.) (TM)
En iyi açı saat 6
optik mod TN, normalde beyaz ekran, aktarıcı
Görüş açısı 80/80/80/60 (Tip.)(CR≥10)
yanıt verme süresi 20/10 (Tip.)(Tr/Td)ms
renk sayısı 262K/16.2M, %45 NTSC
Arka ışık türü 2 telli WLED, 50K saat, LED sürücülü
Panel ağırlığı 250g (Tip.)
Başvurmak sanayi
Yenileme hızı 60Hz
Dokunma işlevi Dokunmak yok
sinyal sistemi LVDS (1 kanal, 6/8-bit), 20 pin, konektör
Besleme gerilimi 3.3V (Tip.)
Maksimum puan Çalışma: -30 ~ 85 °C;Depolama: -30 ~ 85 °C
Neden Bizi Seçmelisiniz:
Müşterilerin çeşitli isteklerine göre,
Sürücü panosu dahil tüm aksesuarları eşleştirebiliriz,
dokunmatik ekran, LED arka aydınlatma ve LVDS kabloları.TFT LCD,
LCD panel, LCD ekran, LCD ekran, LCD monitör,
2,2 inçten 88 inç'e kadar LCD modülü.
Söz verilen kalite, %100 orijinal, hızlı teslimat,
ayrıca bir yıl garantinin tadını çıkarın!
Nakliye ve Paket :
G084SN05 V9 Endüstriyel LCD Panel Ekran 8.4 İnç TFT 0
2) Tüm Paneller, uzun mesafe taşımacılığı yapabilen yeni ve sağlam karton ile paketlenmiştir.
3) Kabul edilen nakliye: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, HAVA YOLU, DENİZ YOLU
SSS :
Q: G084SN05 V9 siparişimi kredi kartı ile ödeyebilir miyim?
C: Evet! Kredi kartınızı Paypal hesabınızdan kullanabilirsiniz.
Q: Büyük miktarda G084SN05 V9'a ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz?
C: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
Q: G084SN05 V9 numune siparişlerini kabul ediyor musunuz?
A: Tabii ki! Örnek sipariş açığız!
S: G084SN05 V9 ürünlerimi ne kadar sürede teslim alacağım?
C: Genel olarak konuşursak, DHL/FEDEX/UPS/TNT ile elinize 3-8 gün sürer.
G084SN05 V9 Endüstriyel LCD Panel Ekran 8.4 inç lcd ekranın profesyonel ve deneyimli tedarikçilerinden biriyiz, size teklif ve fiyat listesi danışmanlığı sunuyoruz.Bizimle stokta bulunan yüksek kaliteli, kaliteli ve düşük fiyatlı ürünlerin toptan satışına hoş geldiniz.İyi satış sonrası servis ve hızlı teslimat mevcuttur.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%