AUO G104SN03 V5 Endüstriyel LCD Panel Ekran 10.4 İnç
Marka Adı: AUO
Model Numarası: G104SN03 V5
Adedi: 1 parça
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
ÇİN
Üretici firma:
AUO
Model adı:
G104SN03 V5
Ekran boyutu:
10,4 inç
Çözünürlük:
800(RGB)×600, SVGA, 96PPI
Ekran Tipi:
a-Si TFT-LCD, LCD modülü
Ekran Boyutu:
211.2(G)×158.4(Y) mm
fiziksel boyut:
236(G)×176,9(Y) ×6(D) mm
Görsel boyut:
214.8(G)×162.0(Y) mm
parlaklık:
230 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
800 : 1 (Tip.) (TM)
yanıt verme süresi:
10/5 (Tip.)(Tr/Td) ms
İçin kullanılır:
Sanayi
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Vurgulamak:
G104SN03 Endüstriyel LCD Panel Ekran
AUO Endüstriyel LCD Panel Ekran
10.4'' auo ekran
Ürün Açıklaması
AUO G104SN03 V5 Endüstriyel LCD Panel Ekran 10.4 İnç LCD Modül
Ürün Detayları :
TFT LCD Panel, LCD/LED arka aydınlatma
Bir Sınıf, %100 Yeni Orijinal
Stokta var
AUO LCD EKRAN G104SN03 V5
üretici firma AUO
Model adı G104SN03 V5
ekran boyutu 10,4 inç
ekran tipi a-Si TFT-LCD, LCD modülü
Çözünürlük 800(RGB)×600, SVGA, 96PPI
Piksel yapılandırması RGB dikey çubuk
Ekran boyutu 211.2(G)×158.4(Y) mm
fiziksel boyut 236(G)×176,9(Y) ×6(D) mm
Görsel boyut 214.8(G)×162.0(Y) mm
yüzey işleme Mat, Sert kaplama (3H)
Parlaklık 230cd/m² (Tip.)
Zıtlık 500:1 (Tip.) (TM)
optik mod TN, normalde beyaz ekran, aktarıcı
Görüş açısı 80/80/60/70 (Tip.)(CR=10)
yanıt verme süresi 10/5 (Tip.)(Tr/Td) ms
renk sayısı 262K/16.2M, %50 NTSC
Arka ışık türü 3 telli WLED, 25K saat, LED sürücülü
Panel ağırlığı 280g (Tip.)
Başvurmak sanayi
Yenileme hızı 60Hz
Dokunma işlevi Dokunmak yok
sinyal sistemi 20 pinli LVDS (1 kanal, 6/8-bit), konektör
Besleme gerilimi 3.3V (Tip.)
Maksimum puan Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °C;Depolama sıcaklığı: -20 ~ 70 °C
Neden Bizi Seçmelisiniz:
Müşterilerin çeşitli isteklerine göre,
Sürücü panosu dahil tüm aksesuarları eşleştirebiliriz,
dokunmatik ekran, LED arka aydınlatma ve LVDS kabloları.TFT LCD,
LCD panel, LCD ekran, LCD ekran, LCD monitör,
2,2 inçten 88 inç'e kadar LCD modülü.
Söz verilen kalite, %100 orijinal, hızlı teslimat,
ayrıca bir yıl garantinin tadını çıkarın!
Nakliye ve Paket :
AUO G104SN03 V5 Endüstriyel LCD Panel Ekran 10.4 İnç 0
2) Tüm Paneller, uzun mesafe taşımacılığı yapabilen yeni ve sağlam karton ile paketlenmiştir.
3) Kabul edilen nakliye: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, HAVA YOLU, DENİZ YOLU
SSS :
Q: Çok miktarda G104SN03 V5'e ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz? ?
C: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
Q: Şimdi sipariş verirsem, G104SN03 V5'in mallarını ne zaman gönderirsiniz? ?
C: Siparişiniz, ödemenizi aldıktan sonra 2-3 iş günü içinde gönderilecektir.
Q: siparişimi nasıl takip edebilirim G104SN03 V5 ?
A: size takip numarası vereceğiz, ardından siparişinizi web sitesinden takip edebilirsiniz.
Q: G104SN03 V5 numune siparişlerini kabul ediyor musunuz?
A: Tabii ki! Örnek sipariş açığız!
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%