G070VW01 V0 7 İnç Endüstriyel LCD Panel Ekran TFT 800x480 IPS
Marka Adı: AUO
Model Numarası: G070VW01 V0
Adedi: 1 parça
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
ÇİN
Üretici firma:
AUO
Model adı:
G070VW01 V0
Ekran boyutu:
7.0 inç
Çözünürlük:
800(RGB)×480 WVGA 133PPI
Ekran Tipi:
a-Si TFT-LCD, LCD modülü
Ekran Boyutu:
152,4(Yatay)×91,44(Dikey) mm
fiziksel boyut:
170 (yatay) × 111 (dikey) × 8 (kalın) mm
Görsel boyut:
155,2(Yatay)×94,24(Dikey) mm
parlaklık:
400cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
750:1 (Tip.) (iletim)
yanıt verme süresi:
20/10 (Tip.)(Tr/Td) ms
İçin kullanılır:
Sanayi
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Vurgulamak:
G070VW01 Endüstriyel LCD Panel Ekran
7'' Endüstriyel LCD Panel Ekran
480 IPS 7 inç lcd ekran
Ürün Açıklaması
a-Si TFT-LCD Ekran G070VW01 V0 Endüstriyel LCD Panel Ekran için 7 inç 800x480 Lcd Ekran kullanımı
Ürün Detayları :
TFT LCD Panel, LCD/LED arka aydınlatma
Bir Sınıf, %100 Yeni Orijinal
Stokta var
AUO LCD EKRAN G070VW01 V0
üretici firma AUO
Model adı G070VW01 V0
ekran boyutu 7.0 inç
ekran tipi a-Si TFT-LCD , LCM
Çözünürlük 800(RGB)×480 WVGA 133PPI
Piksel yapılandırması RGB dikey çubuk
Ekran boyutu 152,4(Yatay)×91,44(Dikey) mm
fiziksel boyut 170 (yatay) × 111 (dikey) × 8 (kalın) mm
Görsel boyut 155,2(Yatay)×94,24(Dikey) mm
yüzey işleme Mat, Sert kaplama (3H)
Parlaklık 400cd/m² (Tip.)
Zıtlık 750:1 (Tip.) (iletim)
optik mod TN, normalde beyaz ekran, aktarıcı
Görüş açısı 80/80/80/80 (Tip.)(CR≥10)
yanıt verme süresi 20/10 (Tip.)(Tr/Td) ms
renk sayısı 262K/16.2M, %60 NTSC
Arka ışık türü WLED, 50K saat, LED sürücülü
Panel ağırlığı 165/175g (Tip./Maks.)
Başvurmak sanayi
Yenileme hızı 60Hz
Dokunma işlevi Dokunmak yok
sinyal sistemi 20 pinli LVDS (1 kanal, 6/8-bit), konektör
Besleme gerilimi 3.3V (Tip.)
Maksimum puan Çalışma sıcaklığı: -30 ~ 85 °C;Depolama sıcaklığı: -30 ~ 85 °C
Neden Bizi Seçmelisiniz:
Müşterilerin çeşitli isteklerine göre,
Sürücü panosu dahil tüm aksesuarları eşleştirebiliriz,
dokunmatik ekran, LED arka aydınlatma ve LVDS kabloları.TFT LCD,
LCD panel, LCD ekran, LCD ekran, LCD monitör,
2,2 inçten 88 inç'e kadar LCD modülü.
Söz verilen kalite, %100 orijinal, hızlı teslimat,
ayrıca bir yıl garantinin tadını çıkarın!
Nakliye ve Paket :
G070VW01 V0 7 İnç Endüstriyel LCD Panel Ekran TFT 800x480 IPS 0
2) Tüm Paneller, uzun mesafe taşımacılığı yapabilen yeni ve sağlam karton ile paketlenmiştir.
3) Kabul edilen nakliye: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, HAVA YOLU, DENİZ YOLU
SSS :
S: G070VW01 V0 numune siparişlerini kabul ediyor musunuz? ?
C: Elbette!Örnek sipariş açığız.
S: G070VW01 V0 vai kredi kartı siparişimi ödeyebilir miyim? ?
C: Evet!Paypal hesabınız üzerinden kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
S: Garanti ne kadardır?
A: 90 gün garanti veriyoruz.
S: Şimdi sipariş verirsem, G070VW01 V0 ürünlerini ne zaman gönderirsiniz? ?
C: Siparişiniz, ödemenizi aldıktan sonra 2-3 iş günü içinde gönderilecektir.
Endüstriyel LCD Panel Ekran için a-Si TFT-LCD Ekran G070VW01 V0 7 inç 800x480 Lcd Ekran kullanımının profesyonel ve deneyimli tedarikçilerinden biriyiz, size teklif ve fiyat listesi danışmanlığı sunuyoruz.Bizimle stokta bulunan yüksek kaliteli, kaliteli ve düşük fiyatlı ürünlerin toptan satışına hoş geldiniz.İyi satış sonrası servis ve hızlı teslimat mevcuttur.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%