1024x768 IPS Endüstriyel LCD Panel Ekran G150XTN06.0 15''
Marka Adı: AUO
Model Numarası: G150XTN06.0
Adedi: 1 parça
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
ÇİN
Üretici firma:
AUO
Model adı:
G150XTN06.0
Ekran boyutu:
15.0 inç
Çözünürlük:
1024(RGB)×768 [XGA] 85PPI
Ekran Tipi:
a-Si TFT-LCD, LCD modülü
Ekran Boyutu:
304.128(Y)×228.096(D) mm
fiziksel boyut:
326.5(Y)×253.5(D) ×12.5(D) mm
Görsel boyut:
307.4(Y)×231.3(D) mm
parlaklık:
450cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
800:1 (Tip.) (iletim)
yanıt verme süresi:
5,7/2,3 (Tip.)(Tr/Td) ms
İçin kullanılır:
Sanayi
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Vurgulamak:
768 IPS Endüstriyel LCD Panel Ekran
1024 IPS Endüstriyel LCD Panel Ekran
768 IPS G150XTN06.0 15 inç lcd panel
Ürün Açıklaması
15 inç Endüstriyel LCD Panel Ekran G150XTN06.0 1024*768
Ürün Detayları :
TFT LCD Panel, LCD/LED arka aydınlatma
Bir Sınıf, %100 Yeni Orijinal
Stokta var
AUO LCD EKRAN G150XTN06.0
Panel Markası AUO
Panel Modeli G150XTN06.0
Panel Boyutu 15.0 inç
Panel Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Piksel Biçimi 1024(RGB)×768 [XGA] 85PPI
Yapılandırma RGB Dikey Şerit
Aktif Alan 304.128(Y)×228.096(D) mm
Anahat Karart. 326.5(Y)×253.5(D) ×12.5(D) mm
Çerçeve Alanı 307.4(Y)×231.3(D) mm
Tedavi Parlama önleyici, Sert kaplama (3H)
parlaklık 450 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 800:1 (Tip.) (TM)
Tepki Süresi 5.7/2.3 (Tip.)(Tr/Td)
Görüş açısı 80/80/70/80 (Tip.)(CR≥10)
Çalışma modu TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Destek Rengi 262K/16.2M %60 NTSC
Işık kaynağı WLED, 50K saat, LED Sürücülü
Ağırlık 1.00Kg (Maks.)
İçin tasarlandı Sanayi
Kare hızı 60Hz
Dokunmatik panel Olmadan
arayüz türü LVDS (1 kanal, 6/8-bit), 20 pinli Konnektör
Güç kaynağı 3.3V (Tip.)
Çevre Çalışma Sıcaklığı: -30 ~ 85 °C ;Depolama Sıcaklığı: -30 ~ 85 °C
Neden Bizi Seçmelisiniz:
Müşterilerin çeşitli isteklerine göre,
Sürücü panosu dahil tüm aksesuarları eşleştirebiliriz,
dokunmatik ekran, LED arka aydınlatma ve LVDS kabloları.TFT LCD,
LCD panel, LCD ekran, LCD ekran, LCD monitör,
2,2 inçten 88 inç'e kadar LCD modülü.
Söz verilen kalite, %100 orijinal, hızlı teslimat,
ayrıca bir yıl garantinin tadını çıkarın!
Nakliye ve Paket :
1024x768 IPS Endüstriyel LCD Panel Ekran G150XTN06.0 15'' 0
2) Tüm Paneller, uzun mesafe taşımacılığı yapabilen yeni ve sağlam karton ile paketlenmiştir.
3) Kabul edilen nakliye: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, HAVA YOLU, DENİZ YOLU
SSS :
Q: G150XTN06.0 siparişimi gümrük için ticari faturada daha düşük bir fiyata beyan edebilir misiniz?
C: Evet, yapabiliriz.pls göndermeden önce bizi bilgilendirin.
Q: G150XTN06.0 siparişimi kredi kartı ile ödeyebilir miyim?
C: Evet! Kredi kartınızı Paypal hesabınızdan kullanabilirsiniz.
Q: G150XTN06.0 ödemesi nasıl yapılır?
C: T/T, Paypal, western union'ı kabul ediyoruz.
Q: G150XTN06.0 siparişimi nasıl takip edebilirim? ?
A: size takip numarası vereceğiz, ardından siparişinizi web sitesinden takip edebilirsiniz.
15 inç Endüstriyel LCD Panel Ekran G150XTN06.0 1024 * 768'in profesyonel ve deneyimli tedarikçilerinden biriyiz, size teklif ve fiyat listesi danışmanlığı sunuyoruz.Bizimle stokta bulunan yüksek kaliteli, kaliteli ve düşük fiyatlı ürünlerin toptan satışına hoş geldiniz.İyi satış sonrası servis ve hızlı teslimat mevcuttur.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%