AUO 1024x768 IPS Endüstriyel 15 İnç LCD Ekran G150XVN01.0
Marka Adı: AUO
Model Numarası: G150XVN01.0
Adedi: 1 parça
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
ÇİN
Üretici firma:
AUO
Model adı:
G150XVN01.0
Ekran boyutu:
15.0 inç
Çözünürlük:
1024(RGB)×768 (XGA) 85PPI
Ekran Tipi:
a-Si TFT-LCD, LCD modülü
Ekran Boyutu:
304.128 × 228.096 (Y×D)
fiziksel boyut:
326.5 × 253.5 × 10,1 (Y×V×D)
Görsel boyut:
307.2 × 231.1 (Y×D)
parlaklık:
300cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
1500:1 (Tip.) (iletim)
yanıt verme süresi:
20/15 (Tip.)(Tr/Td) ms
İçin kullanılır:
Sanayi
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Vurgulamak:
768 IPS 15 inç lcd ekran
G150XVN01.0 1024 IPS 15 inç lcd ekran
G150XVN01.0 endüstriyel lcd panel
Ürün Açıklaması
AUO 15 inç 1024x768 Endüstriyel LCD Panel Ekran G150XVN01.0
Ürün Detayları :
TFT LCD Panel, LCD/LED arka aydınlatma
Bir Sınıf, %100 Yeni Orijinal
Stokta var
AUO LCD EKRAN G150XVN01.0
Üretici firma AUO
Model adı G150XVN01.0
Ekran boyutu 15.0 inç
Ekran Tipi a-Si TFT-LCD, LCM
Piksel Numarası 1024(RGB)×768 (XGA) 85PPI
Ayarlama RGB Dikey Şerit
Aktif Alan 304.128 × 228.096 (Y×D)
Anahat Karart. 326.5 × 253.5 × 10,1 (Y×V×D)
Çerçeve Alanı 307.2 × 231.1 (Y×D)
Tedavi Parlama önleyici, Sert kaplama (3H)
parlaklık 300 (Tip.)(cd/m²)
Kontrast Oranı 1500 : 1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10)
Çalışma modu MVA, Normalde Siyah, İletken
İyi Görünüm Simetri
Tepki 20/15 (Tip.)(Tr/Td) ms
Renk derinliği 262K/16.2M %72 NTSC
arka ışık WLED, 50K saat, LED Sürücülü
Yığın 950g (Maks.)
İçin kullanılır Sanayi
Yenileme hızı 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Sinyal Tipi LVDS (1 kanal, 6/8-bit), 30 pinli Konnektör
Gerilim Kaynağı 3.3V (Tip.)
Maks.Derecelendirmeler Depolama Sıcaklığı: -30 ~ 70 °C Çalışma Sıcaklığı: -10 ~ 70 °C
Neden Bizi Seçmelisiniz:
Müşterilerin çeşitli isteklerine göre,
Sürücü panosu dahil tüm aksesuarları eşleştirebiliriz,
dokunmatik ekran, LED arka aydınlatma ve LVDS kabloları.TFT LCD,
LCD panel, LCD ekran, LCD ekran, LCD monitör,
2,2 inçten 88 inç'e kadar LCD modülü.
Söz verilen kalite, %100 orijinal, hızlı teslimat,
ayrıca bir yıl garantinin tadını çıkarın!
Nakliye ve Paket :
AUO 1024x768 IPS Endüstriyel 15 İnç LCD Ekran G150XVN01.0 0
2) Tüm Paneller, uzun mesafe taşımacılığı yapabilen yeni ve sağlam karton ile paketlenmiştir.
3) Kabul edilen nakliye: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, HAVA YOLU, DENİZ YOLU
SSS :
S: G150XVN01.0 numune siparişlerini kabul ediyor musunuz? ?
A: tabii ki! örnek sipariş açığız!
S: Büyük miktarda G150XVN01.0'a ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz?
C: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
S: G150XVN01.0 mallarımı ne kadar sürede teslim alacağım? ?
C: Genel olarak konuşursak, DHL/FEDEX/UPS/TNT ile elinize 3-8 gün sürer.
S: G150XVN01.0 siparişimi kredi kartı ile ödeyebilir miyim?
C:Evet! Kredi kartınızı Paypal hesabınızdan kullanabilirsiniz.
AUO 15 inç 1024x768 Endüstriyel LCD Panel Ekran G150XVN01.0'ın profesyonel ve deneyimli tedarikçilerinden biriyiz, size teklif ve fiyat listesi danışmanlığı sunuyoruz.Bizimle stokta bulunan yüksek kaliteli, kaliteli ve düşük fiyatlı ürünlerin toptan satışına hoş geldiniz.İyi satış sonrası servis ve hızlı teslimat mevcuttur.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%