Endüstriyel TFT 12.1 İnç LCD Panel G121XTN01.0
Marka Adı: AUO
Model Numarası: G121XTN01.0
Adedi: 1 parça
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
ÇİN
Üretici firma:
AUO
Model adı:
G121XTN01.0
Ekran boyutu:
12.1 inç
Çözünürlük:
1024(2)×768(2), XGA, 105PPI
Ekran Tipi:
a-Si TFT-LCD, LCD modülü
Ekran Boyutu:
245,76(G)×184,32(Y) mm
fiziksel boyut:
279(G)×209(Y) ×9(D) mm
Görsel boyut:
250,8(G)×188.4(Y) mm
parlaklık:
500cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
700:1 (Tip.) (iletim)
yanıt verme süresi:
25/10 (Tip.)(Tr/Td) ms
İçin kullanılır:
Sanayi
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Vurgulamak:
TFT 12.1 inç lcd panel
Endüstriyel 12.1 inç lcd panel
G121XTN01.0 endüstriyel tft ekran
Ürün Açıklaması
12.1 inç Endüstriyel LCD Panel Ekran G121XTN01.0
Ürün Detayları :
TFT LCD Panel, LCD/LED arka aydınlatma
Bir Sınıf, %100 Yeni Orijinal
Stokta var
AUO LCD EKRAN G121XTN01.0
Panel Markası AUO
Panel Modeli G121XTN01.0
Panel Boyutu 12.1 inç
Panel Tipi LCM , a-Si TFT-LCD
Çözünürlük 1024(2)×768(2), XGA, 105PPI
Piksel Biçimi RGBW Dikdörtgen
Görüntüleme Alanı 245,76(G)×184,32(Y) mm
Çerçeve Açma 250,8(G)×188.4(Y) mm
Anahat Boyutu 279(G)×209(Y) ×9(D) mm
Yüzey Parlama önleyici, Sert kaplama (3H)
Parlaklık 500 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 700:1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 80/80/80/80 (Tip.)(CR≥10)
Ekran modu TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Tepki Süresi 25/10 (Tip.)(Tr/Td)
Ekran Renkleri 262K/16.2M %72 NTSC
Lamba Tipi 6S3P WLED, 50K saat, LED Sürücülü
Sıklık 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Panel Ağırlığı 495g (Maks.)
Başvuru Sanayi
Sinyal Arayüzü LVDS (1 kanal, 6/8-bit), 20 pinli Konnektör
Giriş gerilimi 3.3V (Tip.)
Çevre Çalışma Sıcaklığı: -30 ~ 85 °C ;Depolama Sıcaklığı: -30 ~ 85 °C
Neden Bizi Seçmelisiniz:
Müşterilerin çeşitli isteklerine göre,
Sürücü panosu dahil tüm aksesuarları eşleştirebiliriz,
dokunmatik ekran, LED arka aydınlatma ve LVDS kabloları.TFT LCD,
LCD panel, LCD ekran, LCD ekran, LCD monitör,
2,2 inçten 88 inç'e kadar LCD modülü.
Söz verilen kalite, %100 orijinal, hızlı teslimat,
ayrıca bir yıl garantinin tadını çıkarın!
Nakliye ve Paket :
Endüstriyel TFT 12.1 İnç LCD Panel G121XTN01.0 0
2) Tüm Paneller, uzun mesafe taşımacılığı yapabilen yeni ve sağlam karton ile paketlenmiştir.
3) Kabul edilen nakliye: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, HAVA YOLU, DENİZ YOLU
SSS :
Q: G121XTN01.0 siparişimi gümrük için ticari faturada daha düşük bir fiyata beyan edebilir misiniz?
C: Evet, yapabiliriz.pls göndermeden önce bizi bilgilendirin.
Q: Büyük miktarda G121XTN01.0'a ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz?
C: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
Q: G121XTN01.0 ödemesi nasıl yapılır?
C: T/T, Paypal, western union'ı kabul ediyoruz.
Q: G121XTN01.0 siparişimi nasıl takip edebilirim? ?
A: size takip numarası vereceğiz, ardından siparişinizi web sitesinden takip edebilirsiniz.
12.1 inç Endüstriyel LCD Panel Ekran G121XTN01.0'ın profesyonel ve deneyimli tedarikçilerinden biriyiz, size fiyat teklifi ve fiyat listesi danışmanlığı sunuyoruz.Bizimle stokta bulunan yüksek kaliteli, kaliteli ve düşük fiyatlı ürünlerin toptan satışına hoş geldiniz.İyi satış sonrası servis ve hızlı teslimat mevcuttur.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%