G121SN01 V4 AUO LCD Ekran 12.1 İnç 800×600 IPS
Marka Adı: AUO
Model Numarası: G121SN01 V4
Adedi: 1 parça
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
ÇİN
Üretici firma:
AUO
Model adı:
G121SN01 V4
Ekran boyutu:
12.1 inç
Çözünürlük:
800(RGB)×600, SVGA, 82PPI
ekran tipi:
a-Si TFT-LCD, LCD modülü
Ekran Boyutu:
246(G)×184,5(Y) mm
fiziksel boyut:
279(G)×209(Y) mm
Görsel boyut:
249.05(G)×188.3(Y) mm
parlaklık:
450cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
700:1 (Tip.) (iletim)
yanıt verme süresi:
25/10 (Tip.)(Tr/Td) ms
İçin kullanılır:
Sanayi
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Vurgulamak:
600 IPS G121SN01 auo lcd ekran
600 IPS 12.1 inç auo lcd ekran
600 IPS auo lcd panel
Ürün Açıklaması
Endüstriyel LCD Panel Ekran için 12.1 inç AUO LCD ekran G121SN01 V4
Ürün Detayları :
TFT LCD Panel, LCD/LED arka aydınlatma
Bir Sınıf, %100 Yeni Orijinal
Stokta var
AUOLCD EKRANG121SN01 V4
üretici firma AUO
Model adı G121SN01 V4
ekran boyutu 12,1 inç
ekran tipi a-Si TFT-LCD , LCM
Çözünürlük 800(RGB)×600, SVGA, 82PPI
Piksel yapılandırması RGB dikey çubuk
Ekran boyutu 246(G)×184,5(Y) mm
fiziksel boyut 279(G)×209(Y) mm
Görsel boyut 249.05(G)×188.3(Y) mm
yüzey işleme Mat, Sert kaplama (3H)
Parlaklık 450cd/m² (Tip.)
Zıtlık 700:1 (Tip.) (TM)
En iyi açı saat 6
optik mod TN, normalde beyaz ekran, aktarıcı
Görüş açısı 80/80/65/75 (Tip.)(CR≥10)
yanıt süresi 25/10 (Tip.)(Tr/Td) ms
renk sayısı 262K/16.2M, %55 NTSC
Arka ışık türü 9S2P WLED, 50K saat, LED sürücülü
Panel ağırlığı 580g (Maks.)
Başvurmak sanayi
Yenileme hızı 60Hz
Dokunma işlevi Dokunmak yok
sinyal sistemi LVDS (1 kanal, 6/8-bit), 20 pin, konektör
Besleme gerilimi 3.3V (Tip.)
Maksimum puan Çalışma: -30 ~ 85 °C;Depolama: -30 ~ 85 °C
Neden Bizi Seçmelisiniz:
Müşterilerin çeşitli isteklerine göre,
Sürücü panosu dahil tüm aksesuarları eşleştirebiliriz,
dokunmatik ekran, LED arka aydınlatma ve LVDS kabloları.TFT LCD,
LCD panel, LCD ekran, LCD ekran, LCD monitör,
2,2 inçten 88 inç'e kadar LCD modülü.
Söz verilen kalite, %100 orijinal, hızlı teslimat,
ayrıca bir yıl garantinin tadını çıkarın!
Nakliye ve Paket :
G121SN01 V4 AUO LCD Ekran 12.1 İnç 800×600 IPS 0
2) Tüm Paneller, uzun mesafe taşımacılığı yapabilen yeni ve sağlam karton ile paketlenmiştir.
3) Kabul edilen nakliye: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, HAVA YOLU, DENİZ YOLU
SSS :
S: G121SN01 V4 siparişimi gümrük için ticari faturada daha düşük bir fiyata beyan edebilir misiniz?
C: Evet, yapabiliriz.pls göndermeden önce bizi bilgilendirin.
S: Fatura ödemesi nasıl yapılır ?
C: T/T, Paypal, western union'ı kabul ediyoruz.
S: Garanti ne kadardır?
A: 90 gün garanti veriyoruz.
S: Şimdi sipariş verirsem, fatura mallarını ne zaman gönderirsiniz?
C: Siparişiniz, ödemenizi aldıktan sonra 2-3 iş günü içinde gönderilecektir.
Endüstriyel LCD Panel Ekran için 12.1 inç AUO LCD ekran G121SN01 V4'ün profesyonel ve deneyimli tedarikçilerinden biriyiz, size teklif ve fiyat listesi danışmanlığı sunuyoruz.Bizimle stokta bulunan yüksek kaliteli, kaliteli ve düşük fiyatlı ürünlerin toptan satışına hoş geldiniz.İyi satış sonrası servis ve hızlı teslimat mevcuttur.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%