8.4 İnç TFT LCD Ekran Paneli G084SN03 V3 800x600 IPS
Marka Adı: AUO
Model Numarası: G084SN03 V3
Adedi: 1 parça
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
ÇİN
Üretici firma:
AUO
Model adı:
G084SN03 V3
Ekran boyutu:
8.4 inç
Çözünürlük:
800(RGB)×600 [SVGA] 119PPI
ekran tipi:
a-Si TFT-LCD, LCD modülü
Ekran Boyutu:
170,4 × 127,8 mm (Y×D)
fiziksel boyut:
203(G)×142,5(Y) mm
Görsel boyut:
173.8(Yatay)×131.2(Dikey) mm
parlaklık:
250 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
600:1 (Tip.) (iletim)
yanıt verme süresi:
20/10 (Tip.)(Tr/Td) ms
İçin kullanılır:
sanayi
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Vurgulamak:
8.4'' tft lcd ekran paneli
G084SN03 tft lcd ekran paneli
8.4'' 600 IPS tft lcd ekran
Ürün Açıklaması
G084SN03 V3 8.4 inç endüstri lcd Panel Ekran
Ürün Detayları :
TFT LCD Panel, LCD/LED arka aydınlatma
Bir Sınıf, %100 Yeni Orijinal
Stokta var
AUOLCD EKRAN G084SN03 V3
üretici firma AUO
Model adı G084SN03 V3
diyagonal boyut 8.4 inç
ekran tipi a-Si TFT-LCD, LCD modülü
Çözünürlük 800(RGB)×600 [SVGA] 119PPI
Piksel düzenlemesi RGB dikey çubuk
Ekran boyutu 170,4 × 127,8 mm (Y×D)
fiziksel boyut 203(G)×142,5(Y) mm
Görsel boyut 173.8(Yatay)×131.2(Dikey) mm
Yüzey işleme Mat, Sert kaplama (3H)
Ekran parlaklığı 250 cd/m² (Tip.)
Zıtlık 600:1 (Tip.) (iletim)
optik mod TN, normalde beyaz ekran, aktarıcı
Görüş açısı 80/80/80/60 (Tip.)(CR≥10)
tepki vermek 20/10 (Tip.)(Tr/Td) ms
Arka ışık türü WLED [3 dizi], 30K saat, LED sürücülü
Yenileme hızı 60Hz
arayüz türü 20 pinli LVDS (1 kanal, 6/8-bit), konektör
Besleme gerilimi 3.3V (Tip.)
Uygulama Ortamı Çalışma sıcaklığı: -20 ~ 70 °C;Depolama sıcaklığı: -20 ~ 70 °C
Neden Bizi Seçmelisiniz:
Müşterilerin çeşitli isteklerine göre,
Sürücü panosu dahil tüm aksesuarları eşleştirebiliriz,
dokunmatik ekran, LED arka aydınlatma ve LVDS kabloları.TFT LCD,
LCD panel, LCD ekran, LCD ekran, LCD monitör,
2,2 inçten 88 inç'e kadar LCD modülü.
Söz verilen kalite, %100 orijinal, hızlı teslimat,
ayrıca bir yıl garantinin tadını çıkarın!
Nakliye ve Paket :
8.4 İnç TFT LCD Ekran Paneli G084SN03 V3 800x600 IPS 0
2) Tüm Paneller, uzun mesafe taşımacılığı yapabilen yeni ve sağlam karton ile paketlenmiştir.
3) Kabul edilen nakliye: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, HAVA YOLU, DENİZ YOLU
SSS :
Q: G084SN03 V3 siparişimi kredi kartı ile ödeyebilir miyim?
C: Evet! Kredi kartınızı Paypal hesabınızdan kullanabilirsiniz.
Q: G084SN03 V3 siparişimi gümrük için ticari faturada daha düşük bir fiyata beyan edebilir misiniz?
C: Evet, yapabiliriz.pls göndermeden önce bizi bilgilendirin.
Q: Çok miktarda G084SN03 V3'e ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz? ?
C: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
Q: G084SN03 V3 ödemesi nasıl yapılır ?
C: T/T, Paypal, western union'ı kabul ediyoruz.
G084SN03 V3 8.4 inç endüstri lcd Panel Ekranının profesyonel ve deneyimli tedarikçilerinden biriyiz, size teklif ve fiyat listesi danışmanlığı sunuyoruz.Bizimle stokta bulunan yüksek kaliteli, kaliteli ve düşük fiyatlı ürünlerin toptan satışına hoş geldiniz.İyi satış sonrası servis ve hızlı teslimat mevcuttur.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%