1280x800 IPS Endüstriyel LCD Panel Ekran 12.1'' G121EAN01.0
Marka Adı: AUO
Model Numarası: G121EAN01.0
Adedi: 1 parça
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
ÇİN
Üretici firma:
AUO
Model adı:
G121EAN01.0
Ekran boyutu:
12.1 inç
Çözünürlük:
1280(RGB)×800, WXGA, 124PPI
Ekran Tipi:
a-Si TFT-LCD, LCD modülü
Ekran Boyutu:
261.12(G)×163.2(Y) mm
fiziksel boyut:
278(G)×184(Y) ×9,29(D) mm
Görsel boyut:
264,22(G)×168,12(Y) mm
parlaklık:
500 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
1000:1 (Tip.) (TM)
yanıt verme süresi:
25 (Tip.)(Tr+Td)
İçin kullanılır:
Sanayi
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Vurgulamak:
800 IPS Endüstriyel LCD Panel Ekran
1280 IPS Endüstriyel LCD Panel Ekran
G121EAN01.0 auo tft ekran
Ürün Açıklaması
Orijinal Endüstriyel LCD Panel Ekran 1280x800 12.1 inç G121EAN01.0 Ekran
Ürün Detayları :
TFT LCD Panel, LCD/LED arka aydınlatma
Bir Sınıf, %100 Yeni Orijinal
Stokta var
AUO LCD EKRAN G121EAN01.0
Panel Markası AUO
Panel Modeli G121EAN01.0
Panel Boyutu 12.1 inç
Ekran Tipi LCM , a-Si TFT-LCD
Çözünürlük 1280(RGB)×800, WXGA, 124PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Görüntüleme Alanı 261.12(G)×163.2(Y) mm
Çerçeve Açma 264,22(G)×168,12(Y) mm
Anahat Boyutu 278(G)×184(Y) ×9,29(D) mm
Yüzey Parlama önleyici, Sert kaplama (3H)
Parlaklık 500 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 1000:1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10)
Ekran modu AHVA, Normalde Siyah, İletken
En İyi Görünüm Simetri
Tepki Süresi 25 (Tip.)(Tr+Td)
Ekran Renkleri 262K/16.7M %99 sRGB
Lamba Tipi WLED, 100K saat, LED Sürücülü
Sıklık 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Panel Ağırlığı 480g (Maks.)
Uygulama Sanayi
Sinyal Arayüzü LVDS (1 kanal, 6/8-bit), 30 pinli Konnektör
Giriş gerilimi 3.3V (Tip.)
Çevre Çalışma Sıcaklığı: -30 ~ 85 °C ;Depolama Sıcaklığı: -30 ~ 85 °C
Neden Bizi Seçmelisiniz:
Müşterilerin çeşitli isteklerine göre,
Sürücü panosu dahil tüm aksesuarları eşleştirebiliriz,
dokunmatik ekran, LED arka aydınlatma ve LVDS kabloları.TFT LCD,
LCD panel, LCD ekran, LCD ekran, LCD monitör,
2,2 inçten 88 inç'e kadar LCD modülü.
Söz verilen kalite, %100 orijinal, hızlı teslimat,
ayrıca bir yıl garantinin tadını çıkarın!
Nakliye ve Paket :
1280x800 IPS Endüstriyel LCD Panel Ekran 12.1'' G121EAN01.0 0
2) Tüm Paneller, uzun mesafe taşımacılığı yapabilen yeni ve sağlam karton ile paketlenmiştir.
3) Kabul edilen nakliye: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, HAVA YOLU, DENİZ YOLU
SSS :
Q: G121EAN01.0 siparişimi kredi kartı ile ödeyebilir miyim?
C: Evet! Kredi kartınızı Paypal hesabınızdan kullanabilirsiniz.
S: Garanti ne kadardır?
A: 90 gün garanti veriyoruz.
Q: Şimdi sipariş verirsem, G121EAN01.0 mallarını ne zaman gönderirsiniz? ?
C: Siparişiniz, ödemenizi aldıktan sonra 2-3 iş günü içinde gönderilecektir.
S: G121EAN01.0 mallarımı ne kadar sürede teslim alacağım?
C: Genel olarak konuşursak, DHL/FEDEX/UPS/TNT ile elinize 3-8 gün sürer.
Orijinal Endüstriyel LCD Panel Ekran 1280x800 12.1 inç G121EAN01.0 Ekranın profesyonel ve deneyimli tedarikçilerinden biriyiz, size teklif ve fiyat listesi danışmanlığı sunuyoruz.Bizimle stokta bulunan yüksek kaliteli, kaliteli ve düşük fiyatlı ürünlerin toptan satışına hoş geldiniz.İyi satış sonrası servis ve hızlı teslimat mevcuttur.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%