1280×1024 IPS SXGA 19 İnç LCD Panel MV190E0M-N10
Marka Adı: BOE
Model Numarası: MV190E0M-N10
Adedi: 1 parça
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
ÇİN
Üreticisi:
BOE
Model Adı:
MV190E0M-N10
Ekran boyutu:
19.0 inç
Karar:
1280 ((RGB) × 1024, SXGA, 86PPI
Ekran Boyutu:
374,784(G)×299,827(Y) mm
fiziksel boyut:
396 (W) × 324 (h) × 10.4 (d) mm
Çerçeve Açılışı:
378.8 (W) × 303.0 (h) mm
Parlaklık (CD/M²):
250 cd/m² (Tip.)
Zıtlık:
1000:1 (Tip.) (TM)
Kullanılır:
Bilgisayar ekranı
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Vurgulamak:
1024 IPS 19 inç lcd panel
1280 IPS 19 inç lcd panel
MV190E0M-N10 lcd panel 19 inç
Ürün Açıklaması
Orijinal 19 inç MV190E0M-N10 LCD Ekran Paneli
Ürün Detayları :
TFT LCD Panel, LCD/LED arka aydınlatma
Bir Sınıf, %100 Yeni Orijinal
Stokta var
BOE LCD EKRAN MV190E0M-N10
Panel Markası BOE
Panel Modeli MV190E0M-N10
Panel Boyutu 19,0"
Panel Tipi a-Si TFT-LCD , LCM
Çözünürlük 1280(RGB)×1024, SXGA, 86PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Görüntüleme Alanı 374.784(G)×299.827(Y) mm
Çerçeve Açma 378,8(G)×303,0(Y) mm
Anahat Boyutu 396(G)×324(Y) ×10,4(D) mm
Yüzey Parlama önleyici (Bulanık %25), Sert kaplama (3H)
Parlaklık 250 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 1000:1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10)
Ekran modu ADS, Normalde Siyah, İletken
En İyi Görünüm -
Tepki Süresi 8/8 (Tip.)(Tr/Td);14 (Tip.)(G'den G'ye)
Ekran Renkleri 16.7 milyon %72 NTSC
Lamba Tipi 2 dizi WLED, 30K saat, Sürücüsüz
Sıklık 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Panel Ağırlığı 1.69Kg (Tip.)
Sinyal Arayüzü LVDS (2 kanal, 8 bit), 30 pinli Konnektör
Giriş gerilimi 5.0V (Tip.)
Çevre Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C ;Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
Neden Bizi Seçmelisiniz:
Müşterilerin çeşitli isteklerine göre,
Sürücü panosu dahil tüm aksesuarları eşleştirebiliriz,
dokunmatik ekran, LED arka aydınlatma ve LVDS kabloları.TFT LCD,
LCD panel, LCD ekran, LCD ekran, LCD monitör,
2,2 inçten 88 inç'e kadar LCD modülü.
Söz verilen kalite, %100 orijinal, hızlı teslimat,
ayrıca bir yıl garantinin tadını çıkarın!
Nakliye ve Paket :
1280×1024 IPS SXGA 19 İnç LCD Panel MV190E0M-N10 0
2) Tüm Paneller, uzun mesafe taşımacılığı yapabilen yeni ve sağlam karton ile paketlenmiştir.
3) Kabul edilen nakliye: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, HAVA YOLU, DENİZ YOLU
SSS :
Q: MV190E0M-N10 siparişimi gümrük için ticari faturada daha düşük bir fiyata beyan edebilir misiniz?
C: Evet, yapabiliriz.pls göndermeden önce bizi bilgilendirin.
S: MV190E0M-N10 mallarımı ne kadar sürede teslim alacağım?
C: Genel olarak konuşursak, DHL/FEDEX/UPS/TNT ile elinize 3-8 gün sürer.
S: Garanti ne kadardır?
A: 90 gün garanti veriyoruz.
Q: Büyük miktarda MV190E0M-N10'a ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz?
C: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
Orijinal 19 inç MV190E0M-N10 LCD Ekran Panelinin profesyonel ve deneyimli tedarikçilerinden biriyiz, size teklif ve fiyat listesi danışmanlığı sunuyoruz.Bizimle stokta bulunan yüksek kaliteli, kaliteli ve düşük fiyatlı ürünlerin toptan satışına hoş geldiniz.İyi satış sonrası servis ve hızlı teslimat mevcuttur.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%