1920x1080 IPS G156HCE-L01 15.6 İnç LCD Panel
Marka Adı: Innolux
Model Numarası: G156HCE-L01
Adedi: 1 parça
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
ÇİN
Marka:
Innolux
Model adı:
G156HCE-L01
Ekran boyutu:
15.6 inç
Çözünürlük:
1920(RGB)×1080, FHD, 141PPI
Ekran Boyutu:
344,16(G)×193,59(Y) mm
fiziksel boyut:
363.8(G)×215.98(Y) ×9.6(D) mm
Çerçeve Açma:
347,06(G)×196.49(Y) mm
Parlaklık(cd/m²):
450 cd/m² (Tip.)
Zıtlık:
800:1 (Tip.) (TM)
Başvurmak:
Sanayi
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Vurgulamak:
G156HCE-L01 15.6 inç lcd panel
1080 IPS 15.6 inç lcd panel
1920 IPS lcd panel 15.6 inç
Ürün Açıklaması
15.6 inç lcd panel 1920*1080 G156HCE-L01
Ürün Detayları :
TFT LCD Panel, LCD/LED arka aydınlatma
Bir Sınıf, %100 Yeni Orijinal
Stokta var
Innolux LCD EKRAN G156HCE-L01
Panel Markası Innolux
Panel Modeli G156HCE-L01
Panel Boyutu 15.6"
Panel Tipi a-Si TFT-LCD , LCM
Çözünürlük 1920(RGB)×1080, FHD, 141PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Görüntüleme Alanı 344,16(G)×193,59(Y) mm
Çerçeve Açma 347,06(G)×196.49(Y) mm
Anahat Boyutu 363.8(G)×215.98(Y) ×9.6(D) mm
Yüzey Parlama önleyici, Sert kaplama (3H)
Parlaklık 450 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 800:1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10)
Ekran modu AAS, Normalde Siyah, İletken
Tepki Süresi 13/12 (Tip.)(Tr/Td)
Ekran Renkleri 16,2 Milyon %73 NTSC
Lamba Tipi WLED, 50K saat, LED Sürücülü
Sıklık 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Panel Ağırlığı 1.06/1.1Kg (Tip./Maks.)
Sinyal Arayüzü LVDS (2 kanal, 8 bit), 40 pinli Konnektör
Giriş gerilimi 3.3V (Tip.)
Çevre Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 60 °C ;Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
Neden Bizi Seçmelisiniz:
Müşterilerin çeşitli isteklerine göre,
Sürücü panosu dahil tüm aksesuarları eşleştirebiliriz,
dokunmatik ekran, LED arka aydınlatma ve LVDS kabloları.TFT LCD,
LCD panel, LCD ekran, LCD ekran, LCD monitör,
2,2 inçten 88 inç'e kadar LCD modülü.
Söz verilen kalite, %100 orijinal, hızlı teslimat,
ayrıca bir yıl garantinin tadını çıkarın!
Nakliye ve Paket :
1920x1080 IPS G156HCE-L01 15.6 İnç LCD Panel 0
2) Tüm Paneller, uzun mesafe taşımacılığı yapabilen yeni ve sağlam karton ile paketlenmiştir.
3) Kabul edilen nakliye: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, HAVA YOLU, DENİZ YOLU
SSS :
Q: siparişimi beyan edebilir misin G156HCE-L01 çok düşük bir değerde?
C: Evet, yapabiliriz.pls göndermeden önce bizi bilgilendirin.
S: G156HCE-L01'in garantisi ne kadardır? ?
A: 90 gün garanti.
Q: G156HCE-L01 siparişimi nasıl takip edebilirim ?
A: size takip numarası vereceğiz, ardından siparişinizi web sitesinden takip edebilirsiniz.
Q: G156HCE-L01 malımı kredi kartıyla ödeyebilir miyim?
C: Evet! Kredi kartınızı Paypal hesabınızdan kullanabilirsiniz.
15.6 inç lcd panel 1920*1080 G156HCE-L01'in profesyonel ve deneyimli tedarikçilerinden biriyiz, size teklif ve fiyat listesi danışmanlığı sunuyoruz.Bizimle stokta bulunan yüksek kaliteli, kaliteli ve düşük fiyatlı ürünlerin toptan satışına hoş geldiniz.İyi satış sonrası servis ve hızlı teslimat mevcuttur.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%