10.4 İnç G104S1-L01 LCD Ekran Paneli 800×600 iPS
Marka Adı: Chimei Innolux
Model Numarası: G104S1-L01
Adedi: 1 parça
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
ÇİN
Marka:
Chimei Innolux
Model adı:
G104S1-L01
Ekran boyutu:
10,4 inç
Çözünürlük:
800(RGB)×600 [SVGA] 96PPI
Ekran Boyutu:
211.2(Y)×158.4(D) mm
fiziksel boyut:
243(Y)×184(D) ×7,3(D) mm
Çerçeve Açma:
214.8(Y)×162.7(D) mm
Parlaklık(cd/m²):
400 cd/m² (Tip.)
Zıtlık:
7600:1 (Tip.) (TM)
Başvurmak:
sanayi
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Vurgulamak:
10.4'' lcd ekran paneli
G104S1-L01 lcd ekran paneli
600 IPS lcd ekran
Ürün Açıklaması
Endüstriyel LCD Panel Ekran G104S1-L01 ekran lcd ekran G104S1-L01
Ürün Detayları :
TFT LCD Panel, LCD/LED arka aydınlatma
Bir Sınıf, %100 Yeni Orijinal
Stokta var
Chimei Innolux LCD EKRAN G104S1-L01
Panel Markası Chimei Innolux
Panel Modeli G104S1-L01
Panel Boyutu 10.4"
Panel Tipi a-Si TFT-LCD , LCM
Çözünürlük 800(RGB)×600 [SVGA] 96PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Görüntüleme Alanı 211.2(Y)×158.4(D) mm
Çerçeve Açma 214.8(Y)×162.7(D) mm
Anahat Boyutu 243(Y)×184(D) ×7,3(D) mm
Yüzey Parlama önleyici, Sert kaplama (3H)
Parlaklık 400 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 700:1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 80/80/70/70 (Tip.)(CR≥10)
Ekran modu TN, Normalde Beyaz, İletken
Tepki Süresi 5/11 (Tip.)(Tr/Td)
Ekran Renkleri 262K/16.2M %53 NTSC
Lamba Tipi WLED, 30K saat, LED Sürücülü
Sıklık 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Panel Ağırlığı 355g (Tip.)
Sinyal Arayüzü LVDS (1 kanal, 6/8-bit), 20 pinli Konnektör
Giriş gerilimi 3.3V (Tip.)
Çevre Çalışma Sıcaklığı: -20 ~ 70 °C ;Depolama Sıcaklığı: -40 ~ 80 °C
Neden Bizi Seçmelisiniz:
Müşterilerin çeşitli isteklerine göre,
Sürücü panosu dahil tüm aksesuarları eşleştirebiliriz,
dokunmatik ekran, LED arka aydınlatma ve LVDS kabloları.TFT LCD,
LCD panel, LCD ekran, LCD ekran, LCD monitör,
2,2 inçten 88 inç'e kadar LCD modülü.
Söz verilen kalite, %100 orijinal, hızlı teslimat,
ayrıca bir yıl garantinin tadını çıkarın!
Nakliye ve Paket :
10.4 İnç G104S1-L01 LCD Ekran Paneli 800×600 iPS 0
2) Tüm Paneller, uzun mesafe taşımacılığı yapabilen yeni ve sağlam karton ile paketlenmiştir.
3) Kabul edilen nakliye: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, HAVA YOLU, DENİZ YOLU
SSS :
Q: için örnek siparişleri kabul ediyor musunuz? G104S1-L01 ?
A: Tabii ki! Örnek sipariş açığız!
Q: Siparişimi nasıl takip edebilirim nın-nin Chimei Innolux G104S1-L01 ?
A: size takip numarası vereceğiz, ardından siparişinizi web sitesinden takip edebilirsiniz.
Q: G104S1-L01 malımı kredi kartıyla ödeyebilir miyim?
C: Evet! Kredi kartınızı Paypal hesabınızdan kullanabilirsiniz.
S: G104S1-L01 mallarımı nasıl gönderiyorsunuz?
A: DHL, UPS, Fedex ve EMS aracılığıyla dünyanın her yerine nakliye yapabiliriz.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%