23.1 inç LCD PANEL DV231FHM-NV1 LCD ekran
Marka Adı: BOE
Model Numarası: DV231FHM-NV1
Adedi: 1 parça
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model Adı:
DV231FHM-NV1
Ekran boyutu:
23.1"
Karar:
1920×158(RGB) 83PPI
Etkin Alan:
585,216(G)×48,1584(Y) mm
Parlaklık:
700 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı:
1000:1 (Tip.) (TM)
Yönü Görüntüle:
Simetri
Tepki Süresi:
15 (tip.) (G ila g)
Çalışma modu:
ADS, Normalde Siyah, Aktarıcı
Tasarlanmıştır:
Dijital tabela , Açık yüksek parlaklık , Gerilmiş çubuk LCD
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Ürün Açıklaması
Ürün ayrıntıları:
Marka BOE
Model P/N DV231FHM-NV1
Çapraz Boyut 23.1
Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 1920×158 ((RGB) 83PPI
Piksel Biçimi RGB Yatay Çizgi
Etkin Alan 585.216 ((W) × 48.1584 ((H) mm
Bezel Açılışı -
Çizelge Dim. 597.2 ((W) × 61.8 ((H) × 15.5 ((D) mm
Tedavi Antiglare (Haze 25%), sert kaplama (3H)
Parlaklık 700 cd/m2 (Tip.)
Kontrast oranı 10001 (Tip) (TM)
Yön göster Simetri
Yanıt Zamanı 15 (Tip) (G'den G'ye)
Görme açısı 85/85/85/85 (Tip) ((CR≥10)
Çalışma Modu ADS, normalde siyah, iletebilir.
Destek Rengi 16.7M
Işık Kaynağı WLED, 30K saat, LED Sürücü ile
Ağırlık -
Tasarlanmıştır Dijital İşaret, Dışarıda Yüksek Parlaklık, Eğilmiş Çubuk LCD
Çerçeve Hızı 60Hz
Dokunma Paneli - Hayır.
Arayüz Tipi LVDS (1 ch, 8-bit), 30 pin Bağlantı
Güç kaynağı 12.0V (Tip.) ((BL ile)
Çevre Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
Neden bizi seçersiniz?
Müşterilerin çeşitli isteklerine göre,
Sürücü tablosu da dahil olmak üzere tüm aksesuarları eşleştirebiliriz.
dokunmatik ekran, LED arka ışık ve LVDS kabloları.
LCD panel, LCD ekran, LCD ekran, LCD monitör,
LCD modülü 2.2 inçten 88 inçe.
Kalite söz, %100 orijinal, hızlı teslimat,
Bir yıllık garantiye de sahipsiniz!
Nakliye ve Paket:
23.1 inç LCD PANEL DV231FHM-NV1 LCD ekran 0
2) Tüm Paneller, uzun mesafe taşıma kapasitesine sahip yeni ve sağlam kartonlarla paketlenmiştir.
3) Nakliye kabul edilir: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, AIR FRIGHT, SEA FRIGHT
Sıkça sorulan sorular:
S: Mallarımı nasıl gönderiyorsunuz?DV231FHM-NV1?
S: Üretim mi yoksa ticaret şirketi misiniz?
S: LCD ekran siparişimi açıklayabilir misiniz?DV231FHM-NV1Çok düşük bir fiyata mı?
A: Evet, yapabiliriz. Lütfen gönderilmeden önce bize bildirin.
S: Garanti süresi ne kadar?DV231FHM-NV1?
A: 90 günlük garanti.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%