C102EVN01.0 Yeni Orijinal 10.2 inç LCD Ekran Paneli AUO için Araba GPS Navigasyon DVD Oynatıcı için
Marka Adı: AUO
Model Numarası: C102EVN01.0
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model adı:
C102EVN01.0
Ekran boyutu:
10.2 inç
Çözünürlük:
1280(RGB)×720, WXGA, 143PPI
Görüntüleme Alanı:
226,56(Yatay)×127,44(Dikey) mm
Anahat Boyutu:
245,76 × 150,68 × 11,05 (Y×D×D)
Görsel boyut:
231.06(Yatay)×133.64(Dikey) mm
Görüş açısı:
80/80/80/80 (Tip.)(CR≥10)
Tepki Süresi:
10/15 (Tip.)(Tr/Td) ms
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Ürün Açıklaması
C102EVN01.0 Yeni Orijinal 10.2 inç LCD Ekran Paneli Araba için GPS Navigasyon DVD OYNATICI AUO için
C102EVN01.0Ürün Detayları :
AUOLCD EKRAN C102EVN01.0
üretici firma AUO
Model adı C102EVN01.0
çapraz boyut 10.1 inç
ekran tipi a-Si TFT-LCD, LCD modül
Çözünürlük 1280(RGB)×720 WXGA 145PPI
Piksel düzenlemesi RGB dikey çubuk
Ekran boyutu 226,56(Yatay)×127,44(Dikey) mm
fiziksel boyut 245,76(yatay)×150,68(dikey) ×11,05(kalın) mm
görsel boyut 231,06(Yatay)×133,64(Dikey) mm
yüzey işleme mat
Ekran parlaklığı 1000 cd/m² (Tip.)
Zıtlık 2000:1 (Tip.) (iletim)
optik mod AHVA, normalde siyah ekran, aktarıcı
Görüş açısı 80/80/80/80 (Tipik)(CR≥10)
tepki vermek 10/15 (Tip.)(Tr/Td) ms
arka ışık tipi WLED [9S3P], 10K saat, sürücü yok
Yenileme hızı 60Hz
Yığın 360±36g
İçin kullanılır Dış Mekan Yüksek Parlaklık / Otomotiv Ekranı
Dokunmatik ekran Olmadan
arayüz türü 40 pimli LVDS (2 kanal, 8 bit), konektör
Besleme gerilimi 3,3V (Tip.)
Uygulama Ortamı Çalışma: -30 ~ 85 °C;Depolama: -40 ~ 95 °C;Titreşim direnci: 2,9G (28,4 m/s²)
C102EVN01.0Neden Bizi Seçmelisiniz:
Müşterilerin çeşitli isteklerine göre,
sürücü panosu dahil tüm aksesuarları eşleştirebiliriz,
dokunmatik ekran, LED arka ışık ve LVDS kabloları.TFT ekran,
LCD panel, LCD ekran, LCD ekran, LCD monitör,
2,2 inçten 88 inç'e kadar LCD modülü.
Söz verilen kalite, %100 orijinal, hızlı teslimat,
ayrıca bir yıllık garantinin tadını çıkarın!
C102EVN01.0 Nakliye ve Paket :
C102EVN01.0 Yeni Orijinal 10.2 inç LCD Ekran Paneli AUO için Araba GPS Navigasyon DVD Oynatıcı için 0
2) Tüm Paneller, uzun mesafeli taşıma kapasitesine sahip yeni ve sağlam kartonlarla paketlenmiştir.
3) Nakliye kabul edildi: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, HAVA TAŞIMA, DENİZ TAŞIMA
C102EVN01.0 Garanti ve Para İadesi
1. Tüm öğeler iyi durumda.
C102EVN01.0SSS:
S: Fabrikada mısınız yoksa ticaret şirketi misiniz?
Q: nasıl veyader AUO C102EVN01.0?
C: T/T , PAYPAL , WESTERN UNION'u kabul ediyoruz.
S: lcd ekran olursa ne olur?C102EVN01.0 Aldım çalışamaz mıyım?
S: TFT-LCD C102EVN01.0'ın garantisi ne kadardır? ?
C: 90 GÜN.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%