AUO M240UP01 V0 LCD Ekran Parlama Önleyici Yüzey 70 Pimli Konnektör
Marka Adı: AUO
Model Numarası: M240UP01 V0
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model adı:
M240UP01 V0
Çapraz Boyut:
24 inç
Çözünürlük:
1920 ((RGB) × 1200, WUXGA, 94PPI
Ekran Alanı:
518,4(G)×324(Y) mm
Görüş açısı:
80/80/80/80 (Tipik)(CR≥10)
Ekran Renkleri:
16,7 Milyon %72 NTSC
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Vurgulamak:
Parlama Önleyici LCD Ekran
250 cd/m2 LCD Ekran
%72 NTSC lcd modül paneli
Ürün Açıklaması
AUO 24" M240UP01 V0 1920-1200, WUXGA, 94PPI 70 pinlik LCD Ekran
Ürün ayrıntıları:
AUOLCD ekranıM240UP01 V0
Panel markası AUO
Panel Modeli M240UP01 V0
Panel Boyutu 24.0"
Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 1920 ((RGB) × 1200, WUXGA, 94PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Ekran Alanı 518.4 ((W) ×324 ((H) mm
Bezel Açılışı 522.4 ((W) ×328.0 ((H) mm
Çizelge Boyutu 546.4 ((W) ×352 ((H) ×36.3 ((D) mm
Yüzey Antiglare
Parlaklık 250 cd/m2 (Tip.)
Kontrast oranı 10001 (Tip) (TM)
Görme açısı 80/80/80/80 (Tip.)
Ekran Kipi TN, Normalde Beyaz, Yayıcı
Yanıt Zamanı 3.8/1.2 (Tip) (Tr/Td); 2 (Tip) (G'den G'ye)
Renkleri Göster 16.7M 72% NTSC
Lamba tipi 4 adet CCFL, 50 bin saat, Sürücü olmadan.
Sıklık 60Hz
Dokunmatik Ekran - Hayır.
Panel Ağırlığı 3.33Kg (En fazla.)
Sinyal Arayüzü Analog RGB + DVI-D, 70 Pin Bağlantısı
Çevre Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
Neden bizi seçersiniz?
LCD/LED ekran ürünleri satışı ile yıllardır ilgileniyoruz.
LCD/LED ekranlarının birçok markasını ve çeşitliliğini sunuyoruz.
Bir şirket olarak, en ünlü markalar etrafında örgütleniyoruz:
SHARP, MITSUBSHI, NEC, OPTREX, Kyocera, AUO, CMO, INNOLUX, Samsung, LG-Philps.
Müşterilerin çeşitli isteklerine göre,
Sürücü tablosu da dahil olmak üzere tüm aksesuarları eşleştirebiliriz.
dokunmatik ekran, LED arka ışık ve LVDS kabloları.
LCD modülü 2.2 inçten 88 inçe.
Kalite söz, %100 orijinal, hızlı teslimat,
Bir yıllık garantiye de sahipsiniz!
Lütfen bize paneller için gereksinimlerinizi bildirin
1) Boyut
2) Karar
3), Parlaklık/Yaratıcılık
4), Görme açısı
5), Işık Kaynağı
6), Sinyal Arayüzü: LVDS veya eDP veya V-by-One
ya da bize tam modelini söyle.
Lütfen not edin:
Hatırlatma:
Fiyatımıza varış noktasında herhangi bir gümrük vergisi / ücreti dahil değil.
Gümrükler varış noktasında Gümrükler, varış noktasındaki yasalara bağlı.
Sıkça sorulan sorular:
S: Üretim veya ticaret şirketi misiniz?
S: Nasıl ya daDer M240UP01 V0 ?
A: T/T, PAYPAL, WESTERN UNION kabul ediyoruz.
S: Eğer LCD ekranı M240UP01 V0 Aldığım işe yaramaz mı?
S: TFT-LCD'nin garantisi ne kadar sürer? M240UP01 V0 ?
A: 90 GÜN.
Ürün hakkında:
Sipariş vermeden önce:
Mal ve nakliye fiyatı hakkında:
Garanti ve Bakım:
Nakliye ve Paket:
AUO M240UP01 V0 LCD Ekran Parlama Önleyici Yüzey 70 Pimli Konnektör 0
2) Tüm Paneller, uzun mesafe taşıma kapasitesine sahip yeni ve sağlam kartonlarla paketlenmiştir.
3) Nakliye kabul edilir: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, AIR FREIGHT, SEA FREIGHT
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%