AUO M270HW01 V0 LCD Dizüstü Bilgisayar Ekranı 1920X1080 FHD 81PPI 30 Pinli Konnektör
Marka Adı: AUO
Model Numarası: M270HW01 V0
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Üreticisi:
AUO
Model adı:
M270HW01 V0
Ekran boyutu:
27 inç
Çözünürlük:
1920 ((RGB) × 1080, FHD, 81PPI
Ekran Boyutu:
597.6 ((W) × 336.15 ((H) mm
Parlaklık:
300 cd/m² (Tip.)
Ekran Renkleri:
16.7M 72% NTSC
Başvurmak:
Masaüstü Monitörü
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Vurgulamak:
M270HW01 V0 LCD Dizüstü Bilgisayar Ekranı
LCD Dizüstü Bilgisayar Ekranı 1920X1080
NTSC LCD Dizüstü Bilgisayar Ekranı
Ürün Açıklaması
AUO M270HW01 V0 1920*1080 Masaüstü LCE Ekranı
Ürün ayrıntıları:
AUOLCD ekranıM270HW01 V0
Panel markası AUO
Panel Modeli M270HW01 V0
Panel Boyutu 27.0"
Panel Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Karar 1920 ((RGB) × 1080, FHD, 81PPI
Piksel Biçimi RGB Dikey Şerit
Ekran Alanı 597.6 ((W) × 336.15 ((H) mm
Bezel Açılışı 603.9 ((W) × 342.15 ((H) mm
Çizelge Boyutu 630 ((W) × 368.2 ((H) × 17.4 ((D) mm
Yüzey Parlama karşıtı, sert kaplama (3H)
Parlaklık 400 cd/m2 (Tip.)
Kontrast oranı 10001 (Tip) (TM)
Görme açısı 85/85/80/80 (Tip) ((CR≥10)
Ekran Kipi TN, Normalde Beyaz, Yayıcı
En iyi görüntü Saat 6'da.
Yanıt Zamanı 3.8/1.2 (Tip.) ((Tr/Td)
Renkleri Göster 16.7M 72% NTSC
Lamba tipi 4 adet CCFL, 50 bin saat, Sürücü olmadan.
Sıklık 60Hz
Dokunmatik Ekran - Hayır.
Tasarlanmıştır Masaüstü Monitörü
Panel Ağırlığı 3.80Kg
Sinyal Arayüzü LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pin Bağlantı
Giriş Voltajı 5.0V (Tip.)
Çevre Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C; Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C
AUO M270HW01 V01920*1080, FHD, 81PPI 30 pin Bağlantıcı LCD ekran
Neden bizi seçersiniz?
Müşterilerin çeşitli isteklerine göre,
Sürücü tablosu da dahil olmak üzere tüm aksesuarları eşleştirebiliriz.
dokunmatik ekran, LED arka ışık ve LVDS kabloları.
LCD panel, LCD ekran,LCD ekran,LCD monitör,
LCD modülü 2.2 inçten 88 inçe.
Kalite söz, %100 orijinal, hızlı teslimat,
Bir yıllık garantiye de sahipsiniz!
Sık sorulan sorular:
S: LCD panelini nasıl sipariş edeceğim M270HW01 V0 ?
A: T/T, PAYPAL, WESTERN UNION kabul ediyoruz.
S: Siparişim ne zaman?r27.0 M270HW01 V0 gemisi?
A: Siparişler ödemeyi aldıktan sonra 1-2 iş günü içinde gönderilir.
S: Söyleyebilir misin?st27.0Nakilden önce M270HW01 V0 ekranı mı?
Merak etmeyin, AUO LCD'imiz M270HW01 V0 gönderilmeden önce test edildi.
S: Ne oldu?Eğer Aldığım AUO M270HW01 V0 çalışmıyor mu?
Sipariş vermeden önce:
Mal ve nakliye fiyatı hakkında:
Nakliye ve Paket:
AUO M270HW01 V0 LCD Dizüstü Bilgisayar Ekranı 1920X1080 FHD 81PPI 30 Pinli Konnektör 0
2) Tüm Paneller, uzun mesafe taşıma kapasitesine sahip yeni ve sağlam kartonlarla paketlenmiştir.
3) Nakliye kabul edilir: FEDEX, DHL, UPS, TNT, EMS, AIR FREIGHT, SEA FREIGHT
* Lütfen herhangi bir soru veya özel gereksinim için bizimle iletişime geçin.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%