| Marka Adı: | AUO |
| Model Numarası: | T170XW01 V0 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Karton + Köpük Pamuk |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union, PayPal |
![]()
AUO 17.0 inç T170XW01 V0 LCD Ekran
| AUOLCD EKRANT170XW01 V0 | |
| Panel Markası | AUO |
| Panel Modeli | T170XW01 V0 |
| Panel Boyutu | 17,0" |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Çözünürlük | 1280(RGB)×768, WXGA, 87PPI |
| Piksel Biçimi | RGB Dikey Şerit |
| Görüntüleme Alanı | 370,56(G)×222,336(Y) mm |
| Çerçeve Açma | 374.6(G)×226.4(Y) mm |
| Anahat Boyutu | 404.3(G)×256.8(Y) mm |
| Yüzey | Sert kaplama (3H), Yansıma önleyici |
| Parlaklık | 500 cd/m² (Tip.) |
| Kontrast Oranı | 600:1 (Tip.) (TM) |
| Görüş açısı | 85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10) |
| Ekran modu | VA, Normalde Siyah, İletken |
| En İyi Görünüm | Simetri |
| Tepki Süresi | 7/8 (Tip.)(Tr/Td) |
| Ekran Renkleri | 16.7 milyon |
| Lamba Tipi | CCFL |
| Sıklık | 60Hz |
| Dokunmatik ekran | Olmadan |
| Panel Ağırlığı | 1.60Kg (Tip.) |
| Çevre | Çalışma Sıcaklığı: -30 ~ 80 °C ;Depolama Sıcaklığı: -30 ~ 85 °C |
Yardımcı bilgi:
- Çok çeşitli LCD ekranlar, dokunmatik ekranlar, invertörler ve diğer aksesuarlar sunuyoruz.
- Orijinal LCD ekranın çoğu üretilmiyor, Kullanılmış olanları harika çalışır durumda satıyoruz.
- Yalnızca %100 yeni ürünlere ihtiyacınız varsa, lütfen satın almadan önce bizimle onaylayın.
- İhtiyacınız olan ürün olup olmadığından emin değilseniz veya daha fazlasına ihtiyacınız varsa, lütfen sipariş vermeden önce benimle iletişime geçin.
Arkadasşça bir uyarı :
- Kurulum kılavuzu dahil değildir, Bu aksesuarın kurulumundan kaynaklanan herhangi bir hasardan sorumlu değiliz, sipariş vermeden önce nasıl kurulacağını anladığınızdan emin olun.
- Uygun kurulum için gerekli özel beceri ve teknikler.Onarımınızı kalifiye bir teknisyenin yardımıyla gerçekleştirmenizi öneririz.
- Lütfen satın almadan önce sökme prosedürünü anladığınızdan emin olun. Müşterilerin ürünü kurulumdan önce test etmeleri şiddetle tavsiye edilir.
![]()
![]()
İade ve Garanti:
- Ürün arızalıysa veya çalışmıyorsa lütfen ürünü teslim aldıktan hemen sonra bizimle iletişime geçin.
- 30 günlük Para iadesi veya değiştirme sunuyoruz (alıcının seçimi).
- Bu ürünün arızalı olduğunu veya çalışmadığını kanıtlarsanız, lütfen ürünü iade edin, sizin için bir ürünü tekrar göndereceğiz.
- İade edilen ürün ve tüm aksesuarlar orijinal (kullanılmamış) durumda olmalıdır.
- Her ürüne bir garanti etiketi yapıştırılmıştır, lütfen etiketi yırtmayın.
- Bunu, hataları ve yanlış anlaşılmaları en aza indirmek için yapıyoruz.
![]()
Q: Aradığım LCD'yi sitede bulamıyorum, ne yapmalıyım?
C: Bize bazı resimler verebilirsiniz, raflarda çok fazla LCD'miz var.
S: T170XW01 V0 mallarımı ne kadar süre alacağım ?
C: Genel olarak konuşursak, DHL/FEDEX/UPS/TNT ile elinize 3-8 gün sürer.
Q: T170XW01 V0 için ödeme nasıl yapılır ?
C: T/T, Paypal, western union'ı kabul ediyoruz.
Q: Aldığım T170XW01 V0 çalışmazsa ne olur?
C: T170XW01 V0, nakliyeden önce kesinlikle test edilecektir. Böyle bir durumda, lütfen tüm bağlantı kablosunu tekrar kontrol edin, Hala sorun varsa, değişim veya iade panelini kabul ediyoruz.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar