MP3 / PMP için 5 İnç LCD Ekran Modülü AT050TN33 V.1 480x272
Marka Adı: Innolux
Model Numarası: AT050TN33
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Panel Modeli:
AT050TN33
Panel Boyutu:
5 inç
Piksel Numarası:
480(RGB)×272 (WQVGA) 109PPI
Görüş açısı:
70/70/50/70 (Tip.)(CR≥10)
İçin kullanılır:
Taşınabilir Navigasyon MP3 PMP
Renk derinliği:
16.7 milyon %50 NTSC
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Vurgulamak:
PMP LCD Ekran Modülü
AT050TN33 V.1 LCD Ekran Modülü
Parlama Önleyici LCD Ekran Modülü
Ürün Açıklaması
5 inç LCD Modül AT050TN33 V.1 480*272 Mp3 ve PMP'ye Uygulanır
Ürün Detayları :
Innolux LCD EKRAN AT050TN33
Üretici firma Innolux
Model adı AT050TN33
Ekran boyutu 5.0 inç
Ekran Tipi LCM , a-Si TFT-LCD
Piksel Numarası 480(RGB)×272 (WQVGA) 109PPI
Ayarlama RGB Dikey Şerit
Aktif Alan(mm) 110,88 × 62.832 (Y×D)
Anahat (mm) 120,7 × 75,8 × 4,45 (Y×V×D)
Çerçeve Alanı (mm) 113,90 × 65,85 (Y×D)
Tedavi Parlama önleyici
parlaklık 300 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 500 : 1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 70/70/50/70 (Tip.)(CR≥10)
Tepki 10/15 (Tip.)(Tr/Td) ms
İyi Görünüm saat 6
Çalışma modu TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Renk derinliği 16.7 milyon %50 NTSC
arka ışık 6S2P WLED, 20K saat, Sürücüsüz
Yığın 83,0 gr (Tip.)
İçin kullanılır Taşınabilir Navigasyon MP3 PMP
Yenileme hızı 60Hz
Dokunmatik ekran 4 telli Dirençli Dokunma, F/G
Sinyal Tipi Paralel RGB (1 kanal, 8 bit), 40 pinli FPC
Gerilim Kaynağı 3.3V (Tip.)(VCC)
Maks.Derecelendirmeler Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 70 °C Çalışma Sıcaklığı: -10 ~ 60 °C
Ödeme:
1. Şimdilik T/T (banka havalesi), Western Union, Paypal'ı kabul ediyoruz.
2. Paypal'ı seçmek, toplam tutarın ekstra %3'ünü taşıma ücreti olarak ödemelidir.
3. Herhangi bir ödeme sorununuz varsa, lütfen bizimle serbestçe iletişime geçin.
Paketleme ve Teslimat:
2. Teslimat Detayları: 1 ila 30 gün.Teslimat ücreti, ürünlerin ağırlığı ve hacmi kadardır.
Gönderi:
1. The mallar ödeme alındıktan sonra 1-2 iş günü içinde sevk edilecektir.
3. Alıcı, kendi ülkesi tarafından alınan herhangi bir vergi veya harçtan sorumludur.
Yardımcı bilgi:
SSS:
S: AT050TN33 numune siparişlerini kabul ediyor musunuz? ?
C: Elbette!Örnek sipariş açığız.
S: AT050TN33 vai kredi kartı siparişimi ödeyebilir miyim?
C: Evet!Paypal hesabınız üzerinden kredi kartınızı kullanabilirsiniz.
S: Garanti ne kadardır?
A: 90 gün garanti veriyoruz.
S: Şimdi sipariş verirsem, AT050TN33'ün mallarını ne zaman gönderirsiniz? ?
C: Siparişiniz, ödemenizi aldıktan sonra 2-3 iş günü içinde gönderilecektir.
Nakliye ve Paket :
MP3 / PMP için 5 İnç LCD Ekran Modülü AT050TN33 V.1 480x272 0
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%