Masaüstü Monitörü için LM238WF2-SST3 23.8 inçlik LCD ekran
Marka Adı: LG
Model Numarası: LM238WF2-SST3
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Çin
Panel Modeli:
LM238WF2-SST3
Panel Boyutu:
23,8"
Karar:
1920(RGB)×1080, FHD 92PPI
Ekran Alanı:
527,04(G)×296,46(Y) mm
Anahat Boyutu:
535,29×313,145×12,7 (Y×D×D)
Renkleri Göster:
16,7 milyon %99 sRGB
Panel Ağırlığı:
1,96/2,05W (Tip./Maks.)
Tasarlanmıştır:
Aylık 100000 Birim/Birim
Vurgulamak:
Simetri LCD TV değiştirme ekranı
HV550FHB-N20 LCD TV değiştirme ekranı
Ürün Açıklaması
Ürün ayrıntıları:
Üreticisi LG Ekranı
Model Adı LM238WF2-SST3
Ekran Boyutu 23.8"
Ekran Türü a-Si TFT-LCD, LCM
Piksel Sayısı 1920 ((RGB) × 1080, FHD 92PPI
Anlaşma RGB Dikey Şerit
Etkin Alan ((mm) 527.04 ((W) × 296.46 ((H) mm
Tedavi Antiglare (Haze 25%), sert kaplama (3H)
Parlaklık
250 cd/m2 (Tip.)
Kontrast oranı 1000: 1 (Tip) (TM)
Görme açısı 89/89/89/89 (Tip) ((CR≥10)
Yanıt
14 (Tip) (G'den G'ye) ms
İyi görünüm Simetri
Çalışma Modu
IPS, normalde siyah, iletken
Renk Derinliği
16.7M %99 sRGB
Arka ışık 15S4P WLED, 30K saat, Sürücü yok.
Kütle
1.96/2.05W (tip/max.)
Kullanılır Masaüstü Monitörü
Yenilenme Hızı 100Hz
Dokunmatik ekran - Hayır.
Sinyal Türü LVDS (2 ch, 8-bit), Bağlantı 30 pin
Voltaj kaynağı 5.0V (Tip.)
Ratingler. Depolama sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 50 °C
İhtiyacınız olursa ama mağazamızın yeni olmadığını görürseniz lütfen bizimle iletişime geçin.
Ödeme:
(1)Ödeme yapmak için hesabınızın bakiyesini onaylamanız gerekir.
(2) Ödeme 3 gün içinde yapılmalıdır.
(3) Eğer ödemeyi hemen yapamazsanız, lütfen birkaç dakika bekleyin, daha sonra ödemeyi deneyin.
Nakliye ve Paket:
Masaüstü Monitörü için LM238WF2-SST3 23.8 inçlik LCD ekran 0
Nakliye:
Satış sonrası hizmet:
(2) Geri gönderilen eşyaların teslimat öncesi eşyalarla tutarlı olması gerekir.
(3) Yanlış modeli sipariş ederseniz, değiştiremeyiz.
Bizimle iletişime geçin:
2- Çalışma saatleri: Pazartesi - Cumartesi
4Toplu sipariş kabul edilebilir, toplu sipariş için daha düşük fiyatlar sunulacaktır.
Sıkça sorulan sorular:
S: Büyük miktarda ihtiyacım varsa bana indirim yapabilir misiniz? LM238WF2-SST3?
A: Tabii ki.!Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
A: Evet, yapabiliriz. Lütfen gönderilmeden önce bize bildirin.
S: Ödeme nasıl yapılır? LM238WF2-SST3?
A: T / T, Paypal, Western Union kabul ediyoruz.
S: Garanti ne kadar sürer?
A: 90'ı teklif ediyoruz. Gün garanti.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%