8.0 inç 800×1280 TV080WXM-NS0 ft lcd ekran modülü otomotiv ekranı
Marka Adı: BOE
Model Numarası: TV080WXM-NS0
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Panel Modeli:
TV080WXM-NS0
Panel Boyutu:
8.0"
Çözünürlük:
800(RGB)×1280, WXGA, 188PPI
Görüntüleme Alanı:
107,64(G)×172.224(Y) mm
Anahat Boyutu:
114,65(G)×183.929(Y) ×3,99(D) mm
Ekran Renkleri:
16.7 milyon %55 NTSC
Panel Ağırlığı:
101±5g
Başvuru:
Ped ve Tablet
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Ürün Açıklaması
Ürün Detayları :
BOE LCD EKRAN TV080WXM-NS0
Üretici firma BOE
Model adı TV080WXM-NS0
Ekran boyutu 8.0 inç
Ekran Tipi LCM , a-Si TFT-LCD
Piksel Numarası 1920(RGB)×1080 (FHD) 141PPI
Ayarlama RGB Dikey Şerit
Aktif Alan(mm) 107.64 × 172.224 (Y×D)
Anahat (mm) 114.65 × 183.929 × 3.99 (Y×D×D)
Tedavi Sert kaplama, Yansıma önleyici
parlaklık 450 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 900 : 1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10)
İyi Görünüm Simetri
Çalışma modu ADS, Normalde Siyah, İletken
Renk derinliği 16.7 milyon %55 NTSC
arka ışık 8S3P WLED, 15K saat, Sürücüsüz
Yığın 101±5g
İçin kullanılır Ped ve Tablet
Yenileme hızı 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Sinyal Tipi MIPI (4 veri yolu), Konektör 34 pin
Gerilim Kaynağı 1.8/5,4/-5,4V (Tip.)(VDD1/PVDD/NVDD)
Maks.Derecelendirmeler Depolama Sıcaklığı: -30 ~ 80 °C Çalışma Sıcaklığı: -20 ~ 65 °C
Satın almadan önce:
Nakliye ve Paket :
8.0 inç 800×1280 TV080WXM-NS0 ft lcd ekran modülü otomotiv ekranı 0
Nakliye ayrıntıları:
Başka:
1. Herhangi bir vergi veya ithalat vergisinden sorumlu değiliz.
İadeler:
1: Öğe orijinal durumunda iade edilirse, tam bir geri ödeme alacaktır.
2: Hasarlı veya eksik parçalar için geri ödeme yapılmaz.
SSS:
Q: Şimdi sipariş verirsem, malları ne zaman gönderirsiniz?TV080WXM-NS0 ?
C: Siparişiniz, ödemenizi aldıktan sonra 2-3 iş günü içinde gönderilecektir.
Q: Çok miktarda ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz?TV080WXM-NS0 ?
C: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
S: Mallarımı ne kadar süre alacağımTV080WXM-NS0?
C: Genel olarak konuşursak, DHL/FEDEX/UPS/TNT ile elinize 3-8 gün sürer.
Q: ödeme nasıl yapılırTV080WXM-NS0?
C: T/T, Paypal, western union'ı kabul ediyoruz.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%