Samsung 19.0 inç CCFL LCD Ekran Paneli için orijinal LTM190E4-L02 LCD Ekran
Marka Adı: SAMSUNG
Model Numarası: LTM190E4-L02
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Çin
Panel Modeli:
LTM190E4-L02
Panel Boyutu:
19,0"
Çözünürlük:
1280(RGB)×1024, SXGA, 86PPI
Görüntüleme Alanı:
376,32(G)×301,056(Y) mm
Çerçeve Açma:
380.2(G)×305.0(Y) mm
Anahat Boyutu:
396(G)×324(Y) ×17(D) mm
Panel Ağırlığı:
2.55Kg (Maks.)
Başvuru:
Masaüstü Monitör
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Ürün Açıklaması
Ürün Detayları :
SAMSUNG LCD EKRANLTM190E4-L02
Üretici firma SAMSUNG
Model adı LTM190E4-L02
Ekran boyutu 19.0 inç
Ekran Tipi LCM , a-Si TFT-LCD
Piksel Numarası 1280(RGB)×1024 (SXGA) 86PPI
Ayarlama RGB Dikey Şerit
Aktif Alan(mm) 376.32 × 301.056 (Y×D)
Anahat (mm) 396 × 324 × 17 (Y×V×D)
Çerçeve Alanı (mm) 380.2 × 305.0 (Y×D)
Tedavi Parlama önleyici (Bulanıklık %44), Sert kaplama (3H)
parlaklık 250 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 1500 : 1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10)
Tepki 13/7(Tip.)(Tr/Td) ms
İyi Görünüm Simetri
Çalışma modu PVA, Normalde Siyah, İletken
Renk derinliği 16.7M %100 sRGB
arka ışık 4 adet CCFL, 50K saat, Sürücüsüz
Yığın 2.55Kg (Maks.)
İçin kullanılır Masaüstü Monitör
Yenileme hızı 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Sinyal Tipi LVDS (2 kanal, 8 bit), Konektör 30 pin
Gerilim Kaynağı 5.0V (Tip.)
Maks.Derecelendirmeler Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 65 °C Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C
Ödeme:
Genellikle T/T (Banka havalesi) kullanırız.
L/C (Akreditif) görüşte
Western Union, PayPal, Emanet vb...
Nakliye ve Paket :
Samsung 19.0 inç CCFL LCD Ekran Paneli için orijinal LTM190E4-L02 LCD Ekran 0
gemiciler:
4. Herhangi bir ithalat ücreti veya ücreti alıcının sorumluluğundadır.
Teslimat süresi:
Stokta, 3 gün içinde kargoya verilir.
Kalite garantisi:
100% Yeni ve Orijinal
30-360 Gün kalite garantisi
İade ve İade:
Başka sorularınız varsa, lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!
SSS:
Q: siparişimi beyan edebilir misinLTM190E4-L02 gümrük için ticari faturada daha düşük bir fiyata?
C: Evet, yapabiliriz.pls göndermeden önce bizi bilgilendirin.
Q: siparişimi nasıl takip edebilirimLTM190E4-L02 ?
A: size takip numarası vereceğiz, ardından siparişinizi web sitesinden takip edebilirsiniz.
S: Mallarımı ne kadar süre alacağımLTM190E4-L02 ?
C: Genel olarak konuşursak, DHL/FEDEX/UPS/TNT ile elinize 3-8 gün sürer.
Q: ödeme nasıl yapılırLTM190E4-L02 ?
C: T/T, Paypal, western union'ı kabul ediyoruz.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%