Bilgisayar LTM200KT03 için 20.0 inç yeni ve orijinal LCD Ekran
Marka Adı: SAMSUNG
Model Numarası: LTM200KT03
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Çin
Model adı:
LTM200KT03
Ekran boyutu:
20.0 inç
Piksel Numarası:
1600(RGB)×900 (HD+) 91PPI
Aktif Alan(mm):
442.8 × 249.075 (Y×D)
anahat (mm):
462.8 × 272 × 17.5 (Y×V×D)
Çerçeve Alanı (mm):
446,8 × 253,2 (Y×D)
Yığın:
2.60Kg (Maks.)
İçin kullanılır:
Masaüstü Monitör
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Ürün Açıklaması
Ürün Detayları :
SAMSUNGLCDEkran LTM200KT03
Üretici firma SAMSUNG
Model adı LTM200KT03
Ekran boyutu 20.0 inç
Ekran Tipi LCM, a-Si TFT-LCD
Piksel Numarası 1600(RGB)×900 (HD+) 91PPI
Ayarlama RGB Dikey Şerit
Aktif Alan(mm) 442.8 × 249.075 (Y×D)
Anahat (mm) 462.8 × 272 × 17.5 (Y×V×D)
Çerçeve Alanı (mm) 446,8 × 253,2 (Y×D)
Tedavi Parlama önleyici (Bulanıklık %25), Sert kaplama (3H)
parlaklık 250 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 1000 : 1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 85/85/80/80 (Tip.)(CR≥10)
Tepki 5 (Tip.)(Tr+Td) ms
İyi Görünüm saat 6
Çalışma modu TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Renk derinliği 16.7 milyon %72 NTSC
arka ışık 2 adet CCFL , 50K saat , Sürücüsüz
Yığın 2.60Kg (Maks.)
İçin kullanılır Masaüstü Monitör
Yenileme hızı 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Sinyal Tipi LVDS (2 kanal, 8 bit), Konektör 30 pin
Gerilim Kaynağı 5.0V (Tip.)
Maks.Derecelendirmeler Depolama Sıcaklığı: -25 ~ 60 °C Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C
100% Göndermeden Önce Test Edilmiştir.
Söz veriyoruz:
- Ürünlerimiz veya fiyatlarımız ile ilgili sorularınıza 12 saat içerisinde cevap verilecektir.
- Satış alanınızın, tasarım fikirlerinizin ve tüm özel bilgilerinizin korunması.
- En iyi kalite ve rekabetçi fiyat.
Ödeme:
1. T/T (Havale)
2. Batı Birliği
3. Paragram
4. Paypal
Nakliye ve Paket :
Bilgisayar LTM200KT03 için 20.0 inç yeni ve orijinal LCD Ekran 0
Teslimat süresi:Malları teslim aldıktan sonra 3-7 gün içinde
Nakliye:DHL,UPS,EMS,FEDEX ve TNT servisi ve hızlı (2-4days).
Nakliye detaylarını kontrol etmek için takip numarası sağlanacaktır
Nakliye:
3, Ödeme alındıktan sonra Sevkiyat 3 iş günü içinde yapılacaktır.
4, Her paneli göndermeden önce kesinlikle test edeceğiz ve çok iyi bir paket yapacağız.
SSS:
Q: siparişimi beyan edebilir misinLTM200KT03gümrük için ticari faturada daha düşük bir fiyata?
C: Evet, yapabiliriz.pls göndermeden önce bizi bilgilendirin.
Q: Çok miktarda ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz?LTM200KT03 ?
C: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
Q: siparişimi ödeyebilir miyimLTM200KT03 kredi kartı ile?
C: Evet! Kredi kartınızı Paypal hesabınızdan kullanabilirsiniz.
S: Ne kadar süre içinde alacağım?malLTM200KT03 ?
C: Genel olarak konuşursak, DHL/FEDEX/UPS/TNT ile elinize 3-8 gün sürer.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%