Stokta orijinal 24.0 inç 1920(RGB)×1200 LTM240CT04 LCD Ekran
Marka Adı: SAMSUNG
Model Numarası: LTM240CT04
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Çin
Panel Modeli:
LTM240CT04
Panel Boyutu:
24.0"
Çözünürlük:
1920(RGB)×1200, WUXGA, 94PPI
Görüntüleme Alanı:
518.4(G)×324(Y) mm
Çerçeve Açma:
522,4(G)×328.0(Y) mm
Anahat Boyutu:
546.4(G)×350(Y) ×19(D) mm
Panel Ağırlığı:
3.30Kg (Maks.)
Başvuru:
Masaüstü Monitör
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Ürün Açıklaması
Ürün Detayları :
SAMSUNG LCD EKRANLTM240CT04
Üretici firma SAMSUNG
Model adı LTM240CT04
Ekran boyutu 24.0 inç
Ekran Tipi LCM , a-Si TFT-LCD
Piksel Numarası 1920(RGB)×1200 (WUXGA) 94PPI
Ayarlama RGB Dikey Şerit
Aktif Alan(mm) 518.4 × 324 (Y×D)
Anahat (mm) 546,4 × 350 × 19 (Y×V×D)
Çerçeve Alanı (mm) 522.4 × 328.0 (Y×D)
Tedavi Parlama önleyici (Bulanıklık %25), Sert kaplama (3H)
parlaklık 300 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 1000 : 1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 80/80/80/80 (Tip.)(CR≥10)
Tepki 5(Tip.)(Tr/Td) ms
Çalışma modu TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Renk derinliği 16.7 milyon %72 NTSC
arka ışık 4 adet CCFL, 50K saat, Sürücüsüz
Yığın 3.30Kg (Maks.)
İçin kullanılır Masaüstü Monitör
Yenileme hızı 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Sinyal Tipi LVDS (2 kanal, 8 bit), Konektör 30 pin
Gerilim Kaynağı 5.0V (Tip.)
Maks.Derecelendirmeler Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 65 °C Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C
Neden bizi seçmelisiniz?
♥ Sorunlarınızı 24 saat içinde çözün
♥ Her adım için çok sıkı kalite kontrolü
♥ Tüm dizüstü bilgisayar pilleri %100 denetimlidir
♥ Profesyonel teknolojik ekip ve satış ekibi
♥ Tatmin edici satış öncesi hizmet ve satış sonrası hizmetler
♥ 6 ay garanti ve garanti süresi içinde ücretsiz değiştirme
Nakliye ve Paket :
Stokta orijinal 24.0 inç 1920(RGB)×1200 LTM240CT04 LCD Ekran 0
Nakliye:
1. Ödeme onaylandıktan sonra öğeleri 3 iş günü içinde göndeririz.
3. Nakliyecinin neden olduğu herhangi bir kaza, gecikme veya diğer sorunlardan sorumlu değiliz.
4. Herhangi bir ithalat ücreti veya ücreti alıcının hesabındadır.
Teslimat süresi:
Özelleştirilmiş bir ürün değilse, numune ve küçük siparişler 1-3 gündür,
Ve sipariş miktarı, 5-15 gün süren 2000'den fazla seti karşılar.
Hızlı ulaşım için DHL, UPS, TNT ve FedEx vardır.
Yavaş ve ucuz ulaşım türleri arasında deniz taşımacılığı, EMS ve posta paketleri bulunur.
Hizmetlerimiz:
Parçanın garanti gününde iade edilmesinden kaynaklanan nakliye maliyetini üstleniyoruz
3. Öğeler kusurluysa, lütfen teslimattan sonraki 3 gün içinde bize bildirin.
5. Alıcı, yapılan tüm nakliye masraflarından sorumludur.
SSS:
Q: siparişimi beyan edebilir misinLTM240CT04 çok düşük bir değerde?
C: Evet, yapabiliriz.pls göndermeden önce bizi bilgilendirin.
S: Garanti süresi ne kadardır?LTM240CT04 ?
A: 90 gün garanti.
Q: Çok miktarda ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz?LTM240CT04?
C: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
Q: sipariş verirsemLTM240CT04 Şimdi, malları ne zaman göndereceksin?
C: Siparişiniz, ödemenizi aldıktan sonra 2-3 iş günü içinde gönderilecektir.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%