TM050JDHG33 LCD Modülü Değiştirme Dokunmatik Ekranlı Zebra Motorola TC51 TC510K TC56
Marka Adı: TIANMA
Model Numarası: TM050JDHG33
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Panel Modeli:
TM050JDHG33
Panel Boyutu:
5.0"
Çözünürlük:
720(RGB)×1280, WXGA, 294PPI
Görüntüleme Alanı:
62,1(G)×110.4(Y) mm
Anahat Boyutu:
65,4(G)×118,9(Y) ×1,8(D) mm
Lamba tipi:
6S2P WLED, 20K saat, Sürücüsüz
Panel Ağırlığı:
TBD
Başvuru:
Cep Telefonu / El ve PDA
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Vurgulamak:
TM050JDHG33 LCD Modülünün Değiştirilmesi
MIPI LCD Modülünün Değiştirilmesi
Ürün Açıklaması
Ürün Detayları :
TIANMA LCD EKRAN TM050JDHG33
Üretici firma TIANMA
Model adı TM050JDHG33
Ekran boyutu 5.0 inç
Ekran Tipi LCM , a-Si TFT-LCD
Piksel Numarası 720(RGB)×1280 (WXGA) 294PPI
Ayarlama RGB Dikey Şerit
Aktif Alan(mm) 62.1 × 110.4 (Y×D)
Anahat (mm) 65,4 × 118,9 × 1,8 (Y×D×D)
Tedavi Şeffaf, Sert kaplama
parlaklık 600cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 800 : 1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 80/80/80/80 (Tip.)(CR≥10)
Tepki 30 (Tip.)(Tr+Td) ms
İyi Görünüm Simetri
Çalışma modu SFT, Normalde Siyah, İletken
Renk derinliği 16.7 milyon %70 NTSC
arka ışık 6S2P WLED, 20K saat, Sürücüsüz
Yığın TBD
İçin kullanılır Cep Telefonu / El ve PDA
Yenileme hızı 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Sinyal Tipi MIPI (4 veri yolu), Konektör 34 pin
Gerilim Kaynağı 1.8/2.8V (Tip.)(VDDIO/VCC)
Maks.Derecelendirmeler Depolama Sıcaklığı: -30 ~ 80 °C Çalışma Sıcaklığı: -20 ~ 70 °C
Faydalı haberler:
Ödeme:
Emanet, Kredi Kartı, Paypal vb. Kabul ediyoruz
Nakliye ve Paket :
TM050JDHG33 LCD Modülü Değiştirme Dokunmatik Ekranlı Zebra Motorola TC51 TC510K TC56 0
Ulaşım hakkında:
Hatırlatma:
Rus Arkadaş Dikkat Edin Lütfen !!!
Rus gümrüklerinin yeni politikası nedeniyle lütfen alıcının tam adını sırayla doldurun,
Aksi takdirde, muhtemelen sonunda paketi almayacaksınız.
Müşterinin sağlamadığı teslimattan sorumlu değiliz
Sipariş verirken yeterli bilgi.
2. sipariş 2-7 iş günü içinde sevk edilecektir
3. Varış süresi: 30-60 gün, hatta daha fazlası. Ülkenizdeki posta servisine bağlıdır.
Ürünümüzü 60 gün içinde almadıysanız, umarım birkaç gün daha bekleyebilirsiniz.
SSS:
Q: Çok miktarda TM050JDHG33'e ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz? ?
C: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
Q: TM050JDHG33 siparişimi nasıl takip edebilirim?
A: size takip numarası vereceğiz, ardından siparişinizi web sitesinden takip edebilirsiniz.
S: Garanti ne kadardır?
A: 90 gün garanti veriyoruz.
Q: TM050JDHG33 siparişimi ödeyebilir miyim kredi kartı ile?
C: Evet! Kredi kartınızı Paypal hesabınızdan kullanabilirsiniz.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%