8 inç lcd ekran 1024*768 lcd ekran modülü HJ080IA-01E tft lcd ekran
Marka Adı: Chimei Innolux
Model Numarası: HJ080IA-01E
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Panel Modeli:
HJ080IA-01E
Panel Boyutu:
8.0"
Çözünürlük:
1024(RGB)×768 (XGA) 160PPI
Görüntüleme Alanı:
162.048 × 121.536 (Y×D)
Parlaklık:
350 cd/m² (Tip.)
Tepki Süresi:
25 (Tip.)(Tr+Td) ms
Renk derinliği:
262K/16.7M %50 NTSC
Başvuru:
Ped ve Tablet
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Ürün Açıklaması
Ürün Detayları :
Chimei Innolux LCD EKRAN HJ080IA-01E
Üretici firma Chimei Innolux
Model adı HJ080IA-01E
Ekran boyutu 8.0 inç
Ekran Tipi LCM , a-Si TFT-LCD
Piksel Numarası 1024(RGB)×768 (XGA) 160PPI
Ayarlama RGB Dikey Şerit
Aktif Alan(mm) 162.048 × 121.536 (Y×D)
Anahat (mm) 174 × 136 × 2.75 (Y×V×D)
Tedavi Sert kaplama
parlaklık 350 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 800 : 1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10)
Tepki 25 (Tip.)(Tr+Td) ms
İyi Görünüm Simetri
Çalışma modu IPS, Normalde Siyah, İletken
Renk derinliği 262K/16.7M %50 NTSC
arka ışık 3S11P WLED, 20K saat, Sürücüsüz
Yığın 120g
İçin kullanılır Ped ve Tablet
Yenileme hızı 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Sinyal Tipi LVDS (1 kanal, 6/8-bit), 40 pinli FPC
Gerilim Kaynağı 3.3/10.0/18.9/-7.8V (Tip.)(VCC/AVDD/VGH/VGL)
Maks.Derecelendirmeler Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 70 °C Çalışma Sıcaklığı: -10 ~ 60 °C
Ürün Detayları:
- Orijinal LCD Ekran ve göndermeden önce test edilmiştir.
Arkadasşça bir uyarı :
- Lütfen satın almadan önce sökme prosedürünü anladığınızdan emin olun.
Yardımcı olacak ipuçları:
Lütfen mesajlarınızı sık sık kontrol edin, göndermeden önce onayınız gereken bazı sorunlar olabilir.
Lütfen nakliye için TAM ADINIZI sağlayın.
Ürünün parametreleri varsa seçimi yapın veya siparişte not edin.
Şili, Arjantin alıcıları, UPS gibi ekspres gönderiler için lütfen Vergi numaranızı girin.
Her paket için takip numarası mevcuttur.Buradan takip edin: www.17track.net/index_en.shtml.
Nakliye :
- Sipariş ettiğiniz ürünler, ödemeniz tamamlandıktan sonra 1 ~ 7 iş günü içinde gönderilecektir.
Garanti:
- İade edilen ürün ve tüm aksesuarlar orijinal (kullanılmamış) durumda olmalıdır.
- Her ürüne bir garanti etiketi yapıştırılmıştır, lütfen etiketi yırtmayın.
- Bunu hataları ve yanlış anlaşılmaları en aza indirmek için yapıyoruz.
SSS:
S: Garanti ne kadardır?
A: 90 gün garanti veriyoruz.
Q: Örnek siparişleri kabul ediyor musunuz? HJ080IA-01E ?
A: Tabii ki! Örnek sipariş açığız!
Q: ödeme nasıl yapılır HJ080IA-01E ?
C: T/T, Paypal, western union'ı kabul ediyoruz.
Q: siparişimi ödeyebilir miyim HJ080IA-01E kredi kartıyla mı?
C: Evet! Kredi kartınızı Paypal hesabınızdan kullanabilirsiniz.
Nakliye ve Paket :
8 inç lcd ekran 1024*768 lcd ekran modülü HJ080IA-01E tft lcd ekran 0
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%