Ekran değişimi için M195FGE-L20 19.15 inç dizüstü bilgisayar ekranı monitörü
Marka Adı: Innolux
Model Numarası: M195FGE-L20
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model adı:
M195FGE-L20
Ekran boyutu:
19,5 inç
Piksel Numarası:
1600(RGB)×900 (HD+) 94PPI
Aktif Alan(mm):
432 × 239,76 (Y×D)
anahat (mm):
452 × 263 × 11 (Y×V×D)
Çerçeve Alanı (mm):
435,3 × 243,06 (Y×D)
Yığın:
1,43/1,50Kg (Tip./Maks.)
İçin kullanılır:
Masaüstü Monitör
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Ürün Açıklaması
Ürün Detayları :
Innolux LCD EKRAN M195FGE-L20
Üretici firma Innolux
Model adı M195FGE-L20
Ekran boyutu 19,5 inç
Ekran Tipi LCM , a-Si TFT-LCD
Piksel Numarası 1600(RGB)×900 (HD+) 94PPI
Ayarlama RGB Dikey Şerit
Aktif Alan(mm) 432 × 239,76 (Y×D)
Anahat (mm) 452 × 263 × 11 (Y×V×D)
Çerçeve Alanı (mm) 435,3 × 243,06 (Y×D)
Tedavi Parlama önleyici (Bulanıklık %25), Sert kaplama (3H)
parlaklık 250 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 1000 : 1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 85/85/80/80 (Tip.)(CR≥10)
Tepki 5 (Tip.)(Tr+Td) ms
İyi Görünüm saat 6
Çalışma modu TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Renk derinliği 16.7 milyon %72 NTSC
arka ışık WLED [10S4P] , 40K saat , W/O Sürücüsü
Yığın 1,43/1,50Kg (Tip./Maks.)
İçin kullanılır Masaüstü Monitör
Yenileme hızı 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Sinyal Tipi LVDS (2 kanal, 8 bit), 30 pinli Konnektör
Gerilim Kaynağı 5.0V (Tip.)
Maks.Derecelendirmeler Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C
Söz veriyoruz:
1: Yalnızca en iyi tüketim mallarını sat ve mümkün olan en yüksek kaliteyi sağla.
2: Tüm dünyadaki müşterilerimize hız ve hassasiyetle mal teslim edin
Müşteri Hizmetleri Politikası:
Tüm sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyarız, lütfen bizimle iletişime geçin.
1: Ödeme doğrulamasından sonra siparişler zamanında işlenir.
M195FGE-L20Nakliye ayrıntıları:
1. Göndermeden önce kesinlikle test edeceğiz.
2. Siparişi aldıktan sonra 3 iş günü içinde kargoya verilir.
4.* Amerika Birleşik Devletleri / Birleşik Krallık / Avustralya 7-30 iş günü sürebilir.
5.* Kanada 7-35 iş günü sürebilir.
6.* Fransa / İspanya / Almanya 7-30 iş günü sürebilir.
7.* Doğu Avrupa 16-30 iş günü sürebilir.
8.* İtalya / Brezilya / Güney Amerika 30-50 iş günü sürebilir.
9.* DHL Express ile gönderilir: 7-12 iş günü (ekstra ücret ödemeniz gerekir).
M195FGE-L20 Garanti:
1. Hangi kalite sorunu olursa olsun, nakliye tarihinden itibaren 90 gün garanti alıyoruz.
M195FGE-L20 SSS:
Q: olursa ne olur Aldığım M195FGE-L20 çalışamıyor mu?
Q: LCD panel siparişimi beyan edebilir misiniz? M195FGE-L20 çok düşük bir değerde mi?
C: Evet, yapabiliriz.pls göndermeden önce bizi bilgilendirin.
S: Arama emri ne kadardıry M195FGE-L20 ?
A: 90 gün garanti.
S: fabrikada veya ticaret şirketi misiniz?
M195FGE-L20 Nakliye ve Paket :
Ekran değişimi için M195FGE-L20 19.15 inç dizüstü bilgisayar ekranı monitörü 0
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%