LQ201U1LW31 Askeri Uygulama için Orijinal 20.1 inç 1600×1200 LCD Ekran
Marka Adı: Sharp
Model Numarası: LQ201U1LW31
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
modeli:
LQ201U1LW31
diyagonal boyut:
20,1 inç
Piksel Biçimi:
1600(LCR)×1200 [UXGA] 99PPI
Aktif Alan:
408(Y)×306(D) mm
Anahat Karart.:
436(Y)×335(D)×21,2(D) mm
Çerçeve Alanı:
413.2(Y)×311.2(D) mm
Ağırlık:
2.40Kg (Maks.)
Başvuru:
Tıbbi Görüntüleme
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Ürün Açıklaması
Ürün Detayları :
KESKİNLCD EKRANLQ201U1LW31
üretici firma KESKİN
Model adı LQ201U1LW31
ekran boyutu 20,1 inç
Ekran tipi LCM, a-Si TFT-LCD
Çözünürlük 1600(RGB)×1200(UXGA) 99PPI
Piksel yapılandırması RGB Dikey Şerit
Ekran boyutu 408 × 306 mm (Y×D)
görünür boyut 413.2 × 311.2 mm (Y×D)
fiziksel boyut 436 × 335 × 21,2 mm (Y×V×D)
yüzey Mat (Bulanıklık %40), Sert kaplama (2H)
Parlaklık 1000 (Tip.)
Zıtlık 1400 : 1 (Tip.) [İletim]
optik mod ASV, Normalde Siyah, Transflektif
Görüş açısı 85/85/85/85 (Dk.)(CR≥10)
yanıt verme süresi 30 (Tip.)(Tr+Td) ms
renk sayısı gri tonlamalı
Arka ışık türü WLED , 50K saat, LED sürücülü
Panel ağırlığı 2,40kg (Tip.)
Yenileme hızı 60Hz
Dokunma işlevi Dokunmak yok
sinyal sistemi LVDS (2 kanal, 8 bit), terminal, 30 pin
Besleme gerilimi 12.0V (Tip.)
Maksimum puan Depolama sıcaklığı: -25 ~ 60 °C Çalışma sıcaklığı: 0 ~ 60 °C
LQ201U1LW31 Ödeme ve Vergi:
1.Paypal tercih edilir ve güvenlik
3. Sipariş, ödemesi yapılmayan istasyonda 7 iş gününden sonra iptal edilecektir.
LQ201U1LW31 Nakliye ve Paket :
LQ201U1LW31 Askeri Uygulama için Orijinal 20.1 inç 1600×1200 LCD Ekran 0
LQ201U1LW31 Nakliye Hakkında:
göndermeden önce onları kesinlikle test edeceğiz.
Teslim süresi yaklaşık:
Amerika Birleşik Devletleri / Birleşik Krallık / Avustralya 7-14 iş günü.
Kanada 7-25 iş günü.
Fransa / İspanya / Almanya 7-20 iş günü sürebilir.
Doğu Avrupa 16-30 iş günü kadar sürebilir.
İtalya / Brezilya / Güney Amerika 30-50 iş günü kadar sürebilir.
DHL Express tarafından gönderilir (Gelmesi 3-6 iş günü gerekir)
LQ201U1LW31 İade ve Garanti:
LQ201U1LW31 SSS:
Q: Büyük miktarda LQ201U1LW31'e ihtiyacım olursa bana indirim yapabilir misiniz? ?
C: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
Q: siparişimi nasıl takip edebilirimLQ201U1LW31?
A: size takip numarası vereceğiz, ardından siparişinizi web sitesinden takip edebilirsiniz.
Q: LQ201U1LW31 ödemesi nasıl yapılır ?
C: T/T, Paypal, western union'ı kabul ediyoruz.
S: Garanti ne kadardır?
A: 90 gün garanti veriyoruz.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%