Bilgisayar ekran paneli için 1920x1080 çözünürlüğe sahip M215HCJ-L3N Innolux 21,5 inç ekran monitör
Marka Adı: Innolux
Model Numarası: M215HJJ-P02
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model adı:
M215HJJ-P02
Ekran boyutu:
21.5 inç
Piksel Numarası:
1920(RGB)×1080 (FHD) 102PPI
Aktif Alan(mm):
476.064 × 267.786 (Y×D)
anahat (mm):
487.664 × 279.286 × 1.29 (Y×D×D)
Renk derinliği:
16.7 milyon %72 NTSC
Yığın:
400g (Tip.)
İçin kullanılır:
Masaüstü Monitör
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Ürün Açıklaması
M215HJJ-P02 Yüksek Parlaklık 2000nit 1920x1080 LCD Ekran
M215HJJ-P02 Ürün Detayları :
Innolux LCD EKRAN M215HJJ-P02
Üretici firma Innolux
Model adı M215HJJ-P02
Ekran boyutu 21.5 inç
Ekran Tipi HÜCRE , a-Si TFT-LCD
Piksel Numarası 1920(RGB)×1080 (FHD) 102PPI
Ayarlama RGB Dikey Şerit
Aktif Alan(mm) 476.064 × 267.786 (Y×D)
Anahat (mm) 487.664 × 279.286 × 1.29 (Y×D×D)
Tedavi Parlama önleyici (Bulanıklık %25), Sert kaplama (3H)
parlaklık 0cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 3000 : 1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10)
Tepki 20/5 (Tip.)(Tr/Td) ms
İyi Görünüm Simetri
Çalışma modu MVA, Normalde Siyah, İletken
Cam Kalınlığı 0,50+0,50 mm
geçirgenlik %4.46 (Tip.)(Polarizer ile)
Renk derinliği 16.7 milyon %72 NTSC
arka ışık B/L yok
Yığın 400g (Tip.)
İçin kullanılır Masaüstü Monitör
Yenileme hızı 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Sinyal Tipi LVDS (2 kanal, 8 bit), 30 pinli Konnektör
Gerilim Kaynağı 5.0V (Tip.)
Maks.Derecelendirmeler Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C