M236HJJ-L30 23.6 inç 1920*1080 30 pin Konnektör LCD Ekran Bölmesi LCD ekran
Marka Adı: Innolux
Model Numarası: M236HJJ-L30
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model adı:
M236HJJ-L30
Ekran boyutu:
23,6 inç
Piksel Numarası:
1920(RGB)×1080 (FHD) 93PPI
Aktif Alan(mm):
521,28 × 293,22 (Y×D)
anahat (mm):
544.8 × 320,5 × 11,5 (Y×D×D)
Renk derinliği:
16.7 milyon %72 NTSC
Yığın:
2.31±0.11Kg
İçin kullanılır:
Masaüstü Monitör
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Ürün Açıklaması
M236HJJ-L30Ürün Detayları :
Innolux LCD EKRAN M236HJJ-L30
Üretici firma Innolux
Model adı M236HJJ-L30
Ekran boyutu 23,6 inç
Ekran Tipi LCM , a-Si TFT-LCD
Piksel Numarası 1920(RGB)×1080 (FHD) 93PPI
Ayarlama RGB Dikey Şerit
Aktif Alan(mm) 521,28 × 293,22 (Y×D)
Anahat (mm) 544.8 × 320,5 × 11,5 (Y×D×D)
Çerçeve Alanı (mm) 525,22 × 297,22 (Y×D)
Tedavi Parlama önleyici (Haze %3), Sert kaplama (3H)
parlaklık 250cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 3000 : 1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10)
Tepki 10 (Tip.)(G'den G'ye) ms
İyi Görünüm Simetri
Çalışma modu Süper MVA, Normalde Siyah, İletken
Renk derinliği 16.7 milyon %72 NTSC
arka ışık 4 dizi WLED, 30K saat, Sürücüsüz
Yığın 2.31±0.11Kg
İçin kullanılır Masaüstü Monitör
Yenileme hızı 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Sinyal Tipi LVDS (2 kanal, 8 bit), 30 pinli Konnektör
Gerilim Kaynağı 5.0V (Tip.)
Maks.Derecelendirmeler Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C
Hoşgeldiniz :
M236HJJ-L30Nakliye:
(Lütfen dikkat: iş/iş günleri: hafta sonu veya tatil günleri dahil DEĞİLDİR.)
Ülkelerin çoğuna: 10-25 iş günü (Almanya, İspanya, Swden, İsviçre vb.)
ABD, İngiltere ve Avustralya'ya: 7-18 iş günü
Rusya'ya: Rusya postası nedeniyle 25-60 iş günü çok yavaş
Daha hızlı teslimat için lütfen ekspres detaylar için bizimle iletişime geçin.
M236HJJ-L30 Siparişten önce:
M236HJJ-L30 Uluslararası Siparişler:
1. Alıcı, tüm gümrük ücretlerinden ve ithalat vergilerinden sorumludur.
M236HJJ-L30Ürün ve nakliye fiyatı hakkında:
M236HJJ-L30 SSS:
Q: siparişimi nasıl takip edebilirim M236HJJ-L30 ?
A: size takip numarası vereceğiz, ardından siparişinizi web sitesinden takip edebilirsiniz.
Q: Çok miktarda ihtiyacım olursa bana indirim verebilir misiniz? M236HJJ-L30 ?
C: Tabii ki! Büyük bir sipariş verirseniz, size indirim yapacağız.
Q: siparişimi ödeyebilir miyim M236HJJ-L30 kredi kartıyla mı?
C: Evet! Kredi kartınızı Paypal hesabınızdan kullanabilirsiniz.
S: Mallarımı ne kadar süre alacağım M236HJJ-L30 ?
C: Genel olarak konuşursak, DHL/FEDEX/UPS/TNT ile elinize 3-8 gün sürer.
M236HJJ-L30Nakliye ve Paket :
M236HJJ-L30 23.6 inç 1920*1080 30 pin Konnektör LCD Ekran Bölmesi LCD ekran 0
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%