| Model Numarası: | LS055R1SX03 |
| Adedi: | 2 adet |
| fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Batı Birliği |
LS055R1SX03 1440(RGB)×2560 5.5 İnç 2K LCD Ekran MIPI Kontrol Kartı 3D Yazıcı Projektör için
LS055R1SX03 Ürün Detayları :
| KESKİNLCD EKRANLS055R1SX03 | |
| üretici firma | KESKİN |
| Model adı | LS055R1SX03 |
| ekran boyutu | 5.5 inç |
| Ekran tipi | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Çözünürlük | 2560 X 1440 |
| Piksel yapılandırması | RGB Dikey Şerit |
| Ekran boyutu | 120.96 X 68.04(mm) |
| fiziksel boyut | 128.49 X 70.94 X 1.45(mm) |
| Parlaklık | 450 (Tip.)(cd/m²) |
| Zıtlık | 1300 : 1 (Tip.) (TM) |
| optik mod | yeni mode2, Normalde Siyah , İletken |
| Görüş açısı | 80/80/80/80 (Tip.)(CR≥10) |
| yanıt verme süresi | 35 (maks.)(Tr+Td) ms |
| renk sayısı | 16.7m %70 (CIE1931) |
| Arka ışık türü | Sürücüsüz WLED 8s2p |
| Panel ağırlığı | 25.0g (Tip.) |
| Yenileme hızı | 60Hz |
| Dokunma işlevi | Dokunmak yok |
| sinyal sistemi | mipi (2 kanal 4 veri yolu) 50 pin |