M280DGJ-L30 28 İnç 4k LCD Panel Masaüstü Monitör için 3840x2160 IPS LCD Ekran
Marka Adı: Innolux
Model Numarası: M280DGJ-L30
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Panel Modeli:
M280DGJ-L30
Panel Boyutu:
28.0 inç
Çözünürlük:
3840(RGB)×2160 (UHD) 157PPI
Görüntüleme Alanı:
626,93 × 347,28 (Y×D)
Çerçeve Açma:
626,93 × 347,28 (Y×D)
Anahat Boyutu:
648,9 × 369,3 × 20,85 (Y×D×D)
Renk derinliği:
1.07B %72 NTSC
Başvuru:
Masaüstü Monitör
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Vurgulamak:
M280DGJ-L30 4k lcd panel
Parlama Önleyici 4k lcd panel
Masaüstü Monitör IPS LCD Ekran
Ürün Açıklaması
M280DGJ-L30Ürün Detayları :
Innolux LCD EKRAN M280DGJ-L30
Üretici firma Innolux
Model adı M280DGJ-L30
Ekran boyutu 28.0 inç
Ekran Tipi LCM , a-Si TFT-LCD
Piksel Numarası 3840(RGB)×2160 (UHD) 157PPI
Ayarlama RGB Dikey Şerit
Aktif Alan(mm) 620,93 × 341,28 (Y×D)
Anahat (mm) 648,9 × 369,3 × 20,85 (Y×V×D)
Çerçeve Alanı (mm) 626,93 × 347,28 (Y×D)
Tedavi Parlama önleyici (Bulanıklık %25), Sert kaplama (3H)
parlaklık 300 (Tip.)(cd/m²)
Kontrast Oranı 1000 : 1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 85/85/80/80 (Tip.)(CR≥10)
Tepki 1.5/3.5 (Tip.)(Tr/Td) ms
İyi Görünüm saat 6
Çalışma modu TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Renk derinliği 1.07B %72 NTSC
arka ışık 4 dizi WLED, 30K saat, Sürücüsüz
Yığın 2,91/3,10Kg (Tip./Maks.)
İçin kullanılır Masaüstü Monitör
Yenileme hızı 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Sinyal Tipi V-by-One 8 şeritli, 51 pimli Konnektör
Gerilim Kaynağı 12.0V (Tip.)
Maks.Derecelendirmeler Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C
M280DGJ-L30 İşlem:
M280DGJ-L30 Sevkiyat Bilgileri Hakkında:
Ödeme temizlendikten sonra öğelerinizi 1-5 iş günü içinde göndeririz.
M280DGJ-L30 Dönüş :
Tüm iadeler iade edilmeden önce bilgilendirilmelidir.
İade edilen ürünler, tüm orijinal ambalajlara sahip ve iyi durumda olmalıdır.
İade posta ücreti ve sigorta ücreti, geri ödeme veya yeni gönderi için iade edilmez.
Nakliye ücretleri iade edilmez.
M280DGJ-L30 SSS:
Q: nasıl veyader M280DGJ-L30 ?
C: T/T, PAYPAL, WESTERN UNION'ı kabul ediyoruz.
S: LCD ekran olursa ne olur? M280DGJ-L30 Aldım çalışamaz mıyım?
S: TFT-LCD'nin garantisi ne kadardır? M280DGJ-L30 ?
C: 90 GÜN.
M280DGJ-L30 Nakliye ve Paket :
M280DGJ-L30 28 İnç 4k LCD Panel Masaüstü Monitör için 3840x2160 IPS LCD Ekran 0
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%