15.6 İnç IPS TFT LCD Ekran EV156FHM-N11 Endüstriyel FHD 1920X1080
Marka Adı: BOE
Model Numarası: EV156FHM-N11
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model adı:
EV156FHM-N11
Ekran boyutu:
15.6 inç
Piksel Numarası:
1920(RGB)×1080 (FHD) 141PPI
Aktif Alan(mm):
344,16 × 193,59 (Y×D)
anahat (mm):
363.8 × 216 × 9.9 (Y×V×D)
Çalışma modu:
ADS, Normalde Siyah, İletken
Yığın:
850g (Maks.)
İçin kullanılır:
Tıbbi Görüntüleme
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Vurgulamak:
IPS TFT LCD Ekran
TFT LCD Ekran EV156FHM-N11
Ürün Açıklaması
EV156FHM-N11 FHD 1920*1080 Ekranlı Endüstriyel 15.6 inç IPS TFT LCD Ekran EV156FHM-N11
EV156FHM-N11 Ürün detayları :
BOELCD EKRANEV156FHM-N11
Üretici firma BOE
Model adı EV156FHM-N11
Ekran boyutu 15.6 inç
Ekran Tipi LCM , a-Si TFT-LCD
Piksel Numarası 1920(RGB)×1080 (FHD) 141PPI
Ayarlama RGB Dikey Şerit
Aktif Alan(mm) 344,16 × 193,59 (Y×D)
Anahat (mm) 363.8 × 216 × 9.9 (Y×V×D)
Tedavi Parlama Önleyici (%25 Bulanıklık)
parlaklık 500 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 1200 : 1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10)
Tepki 25(Tip.)(Tr+Td) ms
İyi Görünüm Simetri
Çalışma modu ADS, Normalde Siyah, İletken
Renk derinliği 16.7 milyon %78 NTSC
arka ışık 8S4P WLED, 50K saat, LED Sürücülü
Yığın 850g (Maks.)
İçin kullanılır Tıbbi Görüntüleme
Yenileme hızı 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Sinyal Tipi LVDS (2 kanal, 8-bit), Konnektör 40 pin
Gerilim Kaynağı 3.3V (Tip.)
Maks.Derecelendirmeler Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 80 °C Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 70 °C
●Nakliye:DHL,FedEx,UPS,HK Post Air Mail,EMS,ePacket vb.
●Ödeme:T/T, Banka havalesi, western union, Diğerleri dikkate alınabilir.
●Ambalaj: Kabarcık çanta+Kabarcık odası+Uygun sert karton
●Garanti: Genellikle 180 gün ürün garantisi.
●MOQ: 1 adet veya Örnek sipariş mevcut olacaktır.
●Avantajlar: En İyi Fiyat, Yüksek Kalite, Hızlı Teslimat, İyi Hizmet, Sorumlu Satış Görevlisi.
navlun.
●Kalite: 100% A Sınıfı, göndermeden önce test edilmiştir
EV156FHM-N11Fark etme:
EV156FHM-N11Gönderi Bilgileri:
15.6 İnç IPS TFT LCD Ekran EV156FHM-N11 Endüstriyel FHD 1920X1080 0
EV156FHM-N11SSS:
S: Garanti süresi ne kadardır?EV156FHM-N11 ?
A: 90 gün garanti.
Q: Benim veyader BOE EV156FHM-N11?
A: size takip numarası vereceğiz, ardından siparişinizi web sitesinden takip edebilirsiniz.
Q: EV156FHM-N11'i şimdi sipariş edersem, malları ne zaman gönderirsiniz?
C: Siparişiniz, ödemenizi aldıktan sonra 2-3 iş günü içinde gönderilecektir.
Q: EV156FHM-N11 için numune siparişlerini kabul ediyor musunuz?
A: Tabii ki! Örnek sipariş açığız!
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%