M195FGE-L23 19.0 inç lcd panel mat 1600×900 orijinal yeni kalite
Marka Adı: Innolux
Model Numarası: M195FGE-L23
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
modeli:
M195FGE-L23
diyagonal boyut:
19,5 inç
Piksel Biçimi:
1600(RGB)×900 [HD+] 94PPI
Aktif Alan:
432(Y)×239,76(D) mm
Anahat Karart.:
452(Y)×263(D)×11(D) mm
Çerçeve Alanı:
435,3(Y)×243,06(D) mm
Ağırlık:
1,40/1,45Kg (Tip./Maks.)
İçin tasarlandı:
Masaüstü Monitör
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Ürün Açıklaması
M195FGE-L23Ürün Detayları :
Innolux LCD EKRAN M195FGE-L23
Üretici firma Innolux
Model adı M195FGE-L23
Ekran boyutu 19,5 inç
Ekran Tipi LCM , a-Si TFT-LCD
Piksel Numarası 1600(RGB)×900 (HD+) 94PPI
Ayarlama RGB Dikey Şerit
Aktif Alan(mm) 432 × 239,76 (Y×D)
Anahat (mm) 452 × 263 × 11 (Y×V×D)
Çerçeve Alanı (mm) 435,3 × 243,06 (Y×D)
Tedavi Parlama önleyici (Bulanıklık %25), Sert kaplama (3H)
parlaklık 200cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 600 : 1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 45/45/20/45 (Tip.)(CR≥10)
Tepki 1.5/3.5 (Tip.)(Tr/Td) ms
İyi Görünüm saat 6
Çalışma modu TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Renk derinliği 16.7 milyon %72 NTSC
arka ışık 10S4P WLED, 40K saat, Sürücüsüz
Yığın 1,45/1,50Kg (Tip./Maks.)
İçin kullanılır Masaüstü Monitör
Yenileme hızı 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Sinyal Tipi LVDS (2 kanal, 8 bit), 30 pinli Konnektör
Gerilim Kaynağı 5.0V (Tip.)
Maks.Derecelendirmeler Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C
M195FGE-L23 Hizmetlerimiz:
1. Operasyon İlkemiz:
1) Önce kalite, müşteri yüce.
2) Bütünlük yönetimi, en yüksek kredi.
2.Hizmetimiz:
1) Hizmetleri destekleyen profesyonel tek elden elektronik bileşenler sunuyoruz.
M195FGE-L23 Ödeme Süresi:
M195FGE-L23 Sevkiyat ve Paketleme
M195FGE-L23 19.0 inç lcd panel mat 1600×900 orijinal yeni kalite 0
M195FGE-L23 Ambalaj:
M195FGE-L23 Nakliye:
1. Biz her zaman iyi ambalajlar, lütfen imzalamadan önce size ulaştığında parseli kontrol edin,
3. Öğeyi, ödeme onaylandıktan sonra 1-3 gün içinde göndeririz,
M195FGE-L23 SSS:
Q: için örnek siparişleri kabul ediyor musunuz?M195FGE-L23?
A: Tabii ki! Örnek sipariş açığız!
Q: eğer bensipariş Innolux M195FGE-L23şimdi, malları ne zaman göndereceksin?
C: Ödemenizi aldıktan sonra sipariş 1-2 iş günü içinde sevk edilecektir.
S: M195FGE-L23 mallarımı ne kadar sürede teslim alacağım?
C: Genel olarak konuşursak, DHL/FEDEX/UPS/TNT ile elinize 3-8 gün sürer.
Q: M195FGE-L23 siparişimi çok düşük bir değerde beyan edebilir misiniz?
C: Evet, yapabiliriz.pls göndermeden önce bizi bilgilendirin.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%