M215HCA-L5Z 21,5 inç LCD Panel 1920×1080 3 Taraflı Kenarlıksız ekran
Marka Adı: Innolux
Model Numarası: M215HCA-L5Z
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Model adı:
M215HCA-L5Z
Ekran boyutu:
21.5 inç
Piksel Numarası:
1920(RGB)×1080 (FHD) 102PPI
Aktif Alan(mm):
476.064 × 267.786 (Y×D)
anahat (mm):
484.464 × 284.486 × 13.4 (Y×D×D)
parlaklık:
250 cd/m² (Tip.)
Yığın:
1.82±0.18Kg
İçin kullanılır:
Masaüstü Monitör
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Ürün Açıklaması
M215HCA-L5Z Ürün detayları :
Innolux LCD EKRAN M215HCA-L5Z
Üretici firma Innolux
Model adı M215HCA-L5Z
Ekran boyutu 21.5 inç
Ekran Tipi LCM , a-Si TFT-LCD
Piksel Numarası 1920(RGB)×1080 (FHD) 102PPI
Ayarlama RGB Dikey Şerit
Aktif Alan(mm) 476.064 × 267.786 (Y×D)
Anahat (mm) 484.5 × 284.4 × 13.4 (Y×V×D)
Tedavi Parlama önleyici (Bulanıklık %25), Sert kaplama (3H)
parlaklık 250cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 1000 : 1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 89/89/89/89 (Tip.)(CR≥10)
Tepki 8/7 (Tip.)(Tr/Td) ms
İyi Görünüm Simetri
Çalışma modu AAS, Normalde Siyah, İletken
Renk derinliği 16.7 milyon %72 NTSC
arka ışık 4 dizi WLED, 30K saat, Sürücüsüz
Yığın 1.82±0.18Kg
İçin kullanılır Masaüstü Monitör
Yenileme hızı 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Sinyal Tipi LVDS (2 kanal, 8 bit), Konektör 30 pin
Gerilim Kaynağı 5.0V (Tip.)
Maks.Derecelendirmeler Depolama Sıcaklığı: -20 ~ 60 °C Çalışma Sıcaklığı: 0 ~ 50 °C
M215HCA-L5ZÜrünler ve servisler:
Firmamız ağırlıklı olarak LCD panel ve dokunmatik ekran satışı yapmaktadır.
& Binlerce model ve ürünümüz var. Böylece tüketici talebini karşılayabiliyoruz.
& Müşterilerimiz için yüksek kalite, hızlı teslimat, rekabetçi fiyat sunuyoruz
& En son fiyatı almak için lütfen teklif talebinizi (teklif talebi) gönderin.
& Her parçanın garantisi.
& Ödeme Koşulları: Paypal,TT,Emanet,Western Union
M215HCA-L5ZSevkiyat ve Paketleme
M215HCA-L5Z 21,5 inç LCD Panel 1920×1080 3 Taraflı Kenarlıksız ekran 0
M215HCA-L5ZGönderi:
1.- Ürünleri tüm dünyaya gönderebiliriz.
2.- DHL, FedEx, TNT, UPS, EMS, China Post, Hongkong Post mevcuttur.
3.- Öğe, ödemeyi aldıktan sonra 3 gün içinde gönderilecektir.
5.- Ürününüzün durumunu kargoya verildikten sonra web sitesinden takip edebilirsiniz.
M215HCA-L5ZGaranti:
4.- İade edilen ürünleri alırsak, değiştirilenleri en kısa sürede geri göndeririz.
M215HCA-L5ZSSS:
Q: sipariş verirsem M215HCA-L5Zşimdi, malları ne zaman göndereceksin?
C: Siparişiniz, ödemenizi aldıktan sonra 2-3 iş günü içinde gönderilecektir.
Q: M215HCA-L5Z için numune siparişlerini kabul ediyor musunuz?
A: Tabii ki! Örnek sipariş açığız!
Q: M215HCA-L5Z siparişimi çok düşük bir değerde beyan edebilir misiniz?
C: Evet, yapabiliriz.pls göndermeden önce bizi bilgilendirin.
S: M215HCA-L5Z'nin garantisi ne kadardır? ?
A: 90 gün garanti.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%