NJ080IA-10D 8 inç lcd ekran paneli 1024*600 yüksek çözünürlüklü 40 pin LVDS kontrol panosu
Marka Adı: Innolux
Model Numarası: NJ080IA-10D
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Panel Modeli:
NJ080IA-10D
Panel Boyutu:
8.0 inç
Çözünürlük:
1024(RGB)×600 (WSVGA) 148PPI
Aktif Alan(mm):
176.64 × 99.36 (Y×D)
anahat (mm):
192,8 × 116,9 × 6,7 (Y×D×D)
Görüş açısı:
85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10)
Renk derinliği:
16.7 milyon %70 NTSC
Başvuru:
Otomotiv Ekranı
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Ürün Açıklaması
NJ080IA-10DÜrün Detayları :
Innolux LCD EKRAN NJ080IA-10D
Üretici firma Innolux
Model adı NJ080IA-10D
Ekran boyutu 8.0 inç
Ekran Tipi LCM , a-Si TFT-LCD
Piksel Numarası 1024(RGB)×600 (WSVGA) 148PPI
Ayarlama RGB Dikey Şerit
Aktif Alan(mm) 176.64 × 99.36 (Y×D)
Anahat (mm) 192,8 × 116,9 × 6,7 (Y×D×D)
Çerçeve Alanı (mm) 180.44 × 103.16 (Y×D)
Tedavi Parlama önleyici
parlaklık 500 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 1000 : 1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10)
Tepki 25 (Tip.)(Tr+Td) ms
İyi Görünüm Simetri
Çalışma modu AAS, Normalde Siyah, İletken
Renk derinliği 16.7 milyon %70 NTSC
arka ışık 3S9P WLED, 20K saat, Sürücüsüz
Yığın 184g (Tip.)
İçin kullanılır Otomotiv Ekranı
Yenileme hızı 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Sinyal Tipi LVDS (1 kanal, 8 bit), 40 pinli FPC
Gerilim Kaynağı 3,3/13/24/-5,6V (Tip.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL)
Maks.Derecelendirmeler Depolama Sıcaklığı: -30 ~ 80 °C Çalışma Sıcaklığı: -20 ~ 70 °C
NJ080IA-10D Ürün Açıklaması:
NJ080IA-10D Bize Ulaşın:
NJ080IA-10D Ödeme Yöntemleri :
T/T, West Union, PayPal, Escrow ödemesini kabul ediyoruz.
NJ080IA-10D Nakliye Hakkında:
göndermeden önce onları kesinlikle test edeceğiz.
NJ080IA-10D Teslimat süresi yaklaşık:
Amerika Birleşik Devletleri / Birleşik Krallık / Avustralya 7-14 iş günü.
Kanada 7-25 iş günü.
Fransa / İspanya / Almanya 7-20 iş günü sürebilir.
Doğu Avrupa 16-30 iş günü kadar sürebilir.
İtalya / Brezilya / Güney Amerika 30-50 iş günü kadar sürebilir.
DHL Express tarafından gönderilir (Gelmesi 3-6 iş günü gerekir)
NJ080IA-10D SSS:
Q: olursa ne olur LCD panel NJ080IA-10D Aldım çalışamaz mıyım?
C: LCD panelimiz NJ080IA-10D, göndermeden önce test edildi.
S: nasıl sipariş verilircd paneli NJ080IA-10D ?
C: Evet, ihtiyacınız olursa sizin için yapabiliriz.
S: warra ne kadar sürüyornty8.0inç NJ080IA-10D ?
C: 90 gün.
NJ080IA-10D Sevkiyat ve Paketleme
NJ080IA-10D 8 inç lcd ekran paneli 1024*600 yüksek çözünürlüklü 40 pin LVDS kontrol panosu 0
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%