R150XJE-L01 15 inç LCD panel desteği 1024*768 350 cd/m lvds girişi 60HZ 15 INÇ LCD ekran
Marka Adı: Innolux
Model Numarası: R150XJE-L01
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
Panel Modeli:
R150XJE-L01
Panel Boyutu:
15.0 inç
Çözünürlük:
1024(RGB)×768 (XGA) 85PPI
Aktif Alan(mm):
304.128 × 228.096 (Y×D)
anahat (mm):
326.5 × 253.5 × 9.6 (Y×V×D)
Görüş açısı:
85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10)
Renk derinliği:
262K/16.2M %72 NTSC
Başvuru:
Tıbbi Görüntüleme
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Ürün Açıklaması
R150XJE-L01 15 inç desteği 1024*768 350 cd/m lvds girişi 60HZ 15 INÇ LCD ekran
R150XJE-L01Ürün Detayları :
Innolux LCD EKRAN R150XJE-L01
Üretici firma Innolux
Model adı R150XJE-L01
Ekran boyutu 15.0 inç
Ekran Tipi LCM , a-Si TFT-LCD
Piksel Numarası 1024(RGB)×768 (XGA) 85PPI
Ayarlama RGB Dikey Şerit
Aktif Alan(mm) 304.128 × 228.096 (Y×D)
Anahat (mm) 326.5 × 253.5 × 9.6 (Y×V×D)
Çerçeve Alanı (mm) 307.4 × 231.3 (Y×D)
Tedavi Parlama önleyici, Sert kaplama (3H)
parlaklık 350 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 2500 : 1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 85/85/85/85 (Tip.)(CR≥10)
Tepki 15/10 (Tip.)(Tr/Td) ms
İyi Görünüm Simetri
Çalışma modu Süper MVA, Normalde Siyah, İletken
Renk derinliği 262K/16.2M %72 NTSC
arka ışık WLED, 50K saat, LED Sürücülü
Yığın 700±50g
İçin kullanılır Tıbbi Görüntüleme
Yenileme hızı 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Sinyal Tipi LVDS (1 kanal, 6/8-bit), 20 pinli Konnektör
Gerilim Kaynağı 3.3V (Tip.)
Maks.Derecelendirmeler Depolama Sıcaklığı: -25 ~ 65 °C Çalışma Sıcaklığı: -10 ~ 65 °C
R150XJE-L01 Ürün Açıklaması:
R150XJE-L01 İade ve geri bildirim
Tüm iadeler iade edilmeden önce bilgilendirilmelidir.
İade edilen ürünler, tüm orijinal ambalajlara sahip ve iyi durumda olmalıdır.
İade posta ücreti ve sigorta ücreti, geri ödeme veya yeni gönderi için iade edilmez.
Nakliye ücretleri iade edilmez.
R150XJE-L01 Ödeme Yöntemleri :
T/T, West Union, PayPal, Escrow ödemesini kabul ediyoruz.
R150XJE-L01 Nakliye Hakkında:
göndermeden önce onları kesinlikle test edeceğiz.
R150XJE-L01 Teslimat süresi yaklaşık:
Amerika Birleşik Devletleri / Birleşik Krallık / Avustralya 7-14 iş günü.
Kanada 7-25 iş günü.
Fransa / İspanya / Almanya 7-20 iş günü sürebilir.
Doğu Avrupa 16-30 iş günü kadar sürebilir.
İtalya / Brezilya / Güney Amerika 30-50 iş günü kadar sürebilir.
DHL Express tarafından gönderilir (Gelmesi 3-6 iş günü gerekir)
R150XJE-L01 SSS:
Q: R150XJE-L01 ödemesi nasıl yapılır ?
C: T/T, Paypal, western union'ı kabul ediyoruz.
Q: R150XJE-L01 numune siparişlerini kabul ediyor musunuz?
A: Tabii ki! Örnek sipariş açığız!
S: Garanti ne kadardır?
A: 90 gün garanti veriyoruz.
Q: Siparişimi kredi kartı ile ödeyebilir miyim?
C: Evet! Kredi kartınızı Paypal hesabınızdan kullanabilirsiniz.
R150XJE-L01 Sevkiyat ve Paketleme
R150XJE-L01 15 inç LCD panel desteği 1024*768 350 cd/m lvds girişi 60HZ 15 INÇ LCD ekran 0
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%