7.0 inç ZJ070NA-01P 1024×600 WLED lcd ekran TTL LVDS monitör lcd ekran
Marka Adı: Innolux
Model Numarası: ZJ070NA-01P
Adedi: 2 adet
fiyat: Pazarlık edilebilir
Paketleme Ayrıntıları: Orijinal ambalaj/geleneksel ambalaj kutusu
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Ayrıntılı Bilgiler
Menşe yeri:
Çin
modeli:
ZJ070NA-01P
diyagonal boyut:
7.0 inç
Piksel Biçimi:
1024(RGB)×600 [WSVGA] 169PPI
Aktif Alan:
153.6(Y)×90(D) mm
Anahat Karart.:
165,75(Y)×105,39(D)×5,1(D) mm
Çerçeve Alanı:
156.4(Y)×92,8(D) mm
Ağırlık:
156g
İçin tasarlandı:
Otomotiv Ekranı
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Ürün Açıklaması
ZJ070NA-01P Ürün detayları :
Innolux LCD EKRAN ZJ070NA-01P
Üretici firma Innolux
Model adı ZJ070NA-01P
Ekran boyutu 7.0 inç
Ekran Tipi LCM , a-Si TFT-LCD
Piksel Numarası 1024(RGB)×600 (WSVGA) 169PPI
Ayarlama RGB Dikey Şerit
Aktif Alan(mm) 153.6 × 90 (Y×D)
Anahat (mm) 165,75 × 105,39 × 5,1 (Y×D×D)
Çerçeve Alanı (mm) 156.4 × 92.8 (Y×D)
Tedavi Parlama (Bulanıklık %0)
parlaklık 500 cd/m² (Tip.)
Kontrast Oranı 700 : 1 (Tip.) (TM)
Görüş açısı 75/75/70/75 (Tip.)(CR≥10)
Tepki 10/15 (Tip.)(Tr/Td) ms
İyi Görünüm saat 6
Çalışma modu TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
Renk derinliği 262K/16.7M %70 NTSC
arka ışık WLED, 15K saat, Sürücüsüz
Yığın 156g
İçin kullanılır Otomotiv Ekranı
Yenileme hızı 60Hz
Dokunmatik ekran Olmadan
Sinyal Tipi LVDS (1 kanal, 6/8-bit), 40 pinli FPC
Gerilim Kaynağı 3.3/11.0/20.0/-6.8V (Tip.)(DVDD/AVDD/VGH/VHL)
Maks.Derecelendirmeler Depolama Sıcaklığı: -30 ~ 80 °C Çalışma Sıcaklığı: -30 ~ 80 °C
ZJ070NA-01PÖdeme bilgileri:
T/T (Havale) / PayPal / western Union / MoneyGram
ZJ070NA-01PSevkiyat ve Paketleme
7.0 inç ZJ070NA-01P 1024×600 WLED lcd ekran TTL LVDS monitör lcd ekran 0
ZJ070NA-01PNakliye:
ZJ070NA-01PÜst kalite:
Tüm ekranlar, orijinal fabrika mühürlü paketi ile Yeni ve Orijinaldir
Tam Test, sahip olduğunuz her ekranın mükemmel çalıştığından emin olun
ZJ070NA-01PHızlı Teslimat ve Güvenli Paket:
1-3days ödemenizi aldıktan sonra
Orijinal fabrika paketi & YONGS özelleştirilmiş güvenli paket -- son 7 yılda “0” hasar oranı.
ZJ070NA-01PSSS:
Q: sipariş verirsemZJ070NA-01Pşimdi, malları ne zaman göndereceksin?
C: Siparişiniz, ödemenizi aldıktan sonra 2-3 iş günü içinde gönderilecektir.
Q: Örnek siparişleri kabul ediyor musunuz?için Innolux ZJ070NA-01P?
A: Tabii ki! Örnek sipariş açığız!
S: ZJ070NA-01P ürünlerimi ne kadar sürede teslim alacağım? ?
C: Genel olarak konuşursak, DHL/FEDEX/UPS/TNT ile elinize 3-8 gün sürer.
Q: ZJ070NA-01P için nasıl ödeme yapılır?
C: T/T, Paypal, western union'ı kabul ediyoruz.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%