12.1 inç 82ppi lcd ekran LQ121S1LG72 endüstriyel CNC ekran
Marka Adı: Sharp
Model Numarası: LQ121S1LG72
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Model adı:
LQ121S1LG72
Ekran boyutu:
12.1 inç
Piksel Numarası:
800(RGB)×600 (SVGA) 82PPI
Aktif Alan(mm):
246 × 184,5 (Y×D)
anahat (mm):
265 × 205 × 10 (Y×V×D)
Çerçeve Alanı (mm):
249,6 × 188,1 (Y×D)
Yığın:
550g (Maks.)
İçin kullanılır:
oyun
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Ürün Açıklaması
LQ121S1LG72 Ürün detayları :
KESKİNLCD EKRANLQ121S1LG72
üretici firma KESKİN
Model adı LQ121S1LG72
ekran boyutu 12.1 inç
Ekran tipi LCM, a-Si TFT-LCD
Çözünürlük 800(RGB)×600 SVGA 82PPI
Piksel yapılandırması RGB Dikey Şerit
Ekran boyutu 246(yatay)×184,5(dikey) mm
fiziksel alan 265 (yatay) × 205 (dikey) × 10 (kalınlık) mm
açık alan 249.6(yatay)×188.1(dikey) mm
Zıtlık Mat, Sert kaplama (3H)
Görüntülemek 300 cd/m² (Tip.)
zıtlık 900:1 (Tip.) (İletim)
Görüş açısı 80/80/60/60 (Tip.) (CR≥10)
ekran modu TN, Normalde Beyaz, Geçirgen
renk sayısı 16.7M , %100 sRGB
Tepki süresi 30 (Tip.)(Tr+Td);
Arka ışık türü WLED , 50K saat, LED sürücülü
Yenileme hızı 60Hz
Dokunma işlevi Dokunmak yok
Panel ağırlığı 550g (Maks.)
sinyal 30 pin LVDS (1 kanal, 8 bit), terminal
sürücü voltajı 3.3V (Tip.)
Çalışma Depolama sıcaklığı: -30 ~ 80 °C Çalışma sıcaklığı: -30 ~ 80 °C
LQ121S1LG72Nakliyeden önce:
Tüm ürünlerimiz kendi stoklarımızda orijinal yeni A sınıfıdır.
Tüm HMI makine LCD serisi
LQ121S1LG72ÖDEME:
Standart ödeme koşulları: T/T, L/C.
Daha fazla ödeme koşulu sağlanabilir. (PAYPAL, WESTERN UNION veya diğerleri)
LQ121S1LG72 SHippment ve Paketleme
12.1 inç 82ppi lcd ekran LQ121S1LG72 endüstriyel CNC ekran 0
LQ121S1LG72Nazik Hatırlatma :
4. ürünlerimizi sizin için garanti ediyoruz.
LQ121S1LG72İthalat Vergileri veya Vergileri:
LQ121S1LG72SSS:
Q: Şimdi sipariş verirsem, malları ne zaman gönderirsiniz? LQ121S1LG72 ?
C: Siparişiniz, ödemenizi aldıktan sonra 2-3 iş günü içinde gönderilecektir.
S: Mallarımı ne kadar süre alacağım LQ121S1LG72 ?
C: Genel olarak konuşursak, DHL/FEDEX/UPS/TNT ile elinize 3-8 gün sürer.
S: Garanti ne kadardır?
A: 90 gün garanti veriyoruz.
Q: siparişimi ödeyebilir miyim LQ121S1LG72 kredi kartıyla mı?
C: Evet! Kredi kartınızı Paypal hesabınızdan kullanabilirsiniz.
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%