SHARP Dikey Çizgili 15,6 İnç LCD Panel LQ156T3LW02 1366*768 LCD EKRAN
Marka Adı: SHARP
Model Numarası: LQ156T3LW02
Ödeme Şartları: T/T, Batı Birliği
Çin
Panel Modeli:
LQ156T3LW02
Panel Boyutu:
15.6 inç
Çözünürlük:
1366(RGB)×768 WXGA 100PPI
Görüntüleme Alanı:
344.232 × 193.536 (Y×D)
parlaklık:
400 (Tip.)
Görüş açısı:
85/85/85/85 (Dk.)(CR≥10)
Renk derinliği:
16.7M , %76 NTSC
Başvuru:
oyun
Yetenek temini:
Aylık 100000 Birim/Birim
Ürün Açıklaması
LQ156T3LW02Ürün Detayları :
KESKİN LCD EKRAN LQ156T3LW02
üretici firma KESKİN
Model adı LQ156T3LW02
ekran boyutu 15,6 inç
ekran tipi LCM, a-Si TFT-LCD
Çözünürlük 1366(RGB)×768 WXGA 100PPI
Piksel yapılandırması RGB Dikey Şerit
Ekran boyutu 344.232 × 193.536 (Y×D)
Anahat (mm) 363,8 × 215,9 × 11,3 (Y×D×D)
yüzey Mat, Sert kaplama (3H)
Parlaklık 400 (Tip.)
iyi görünüm Simetri
ekran modu ASV, Normalde Siyah, Transflektif
Görüş açısı 85/85/85/85 (Dak.)(CR≥10)
renk sayısı 16,7 Milyon , %76 NTSC
arka ışık tipi WLED , LED Sürücülü
İçin kullanılır oyun
Yenileme hızı 60Hz
Dokunma işlevi Dokunmak yok
sinyal sistemi LVDS (1 kanal, 8 bit)
LQ156T3LW02 NOT:
LQ156T3LW02 Dikkat:
2. Lütfen LCD ekran boyutunu ve çözünürlüğünü kontrol edin.
3. Lütfen Veri konektörünü (14pin, 20pin, 30pin(SML) ,40pin(S,M,L), 50pin 60pin ) ve konumunu kontrol edin
4. Lütfen LCD ekranın fiziksel çözünürlük piksellerini kontrol edin.
LQ156T3LW02 önemli:
LQ156T3LW02Nakliye:
(Lütfen dikkat: iş/iş günleri: hafta sonu veya tatil günleri dahil DEĞİLDİR.)
  • Ülkelerin çoğuna: 25-45 iş günü (Almanya, İspanya, İsveç, İsviçre vb.)
  • ABD, İngiltere ve Avustralya'ya: 7-18 iş günü
  • Rusya'ya: Rusya postası nedeniyle 25-60 iş günü çok yavaş
Daha hızlı teslimat için, ekspres detaylar için lütfen bizimle iletişime geçin.
LQ156T3LW02 Ödeme ve Vergi:
1.Alipay tercih edilir ve güvenlidir
2. Ürün Çin dışında sevk edildiğinde ithalat vergileri, vergiler ve harçlar vb.
LQ156T3LW02SSS :
S: Savaş ne kadar sürüyor?azgınKESKİN LQ156T3LW02 ?
C: 90 gün garanti.
Q: LQ156T3LW02 siparişimi nasıl takip edebilirim?
A: size takip numarası vereceğiz, ardından sipariş formu web sitenizi takip edebilirsiniz.
S: Mallarımı LQ156T3LW02 nasıl gönderirsiniz?
S: Fabrikada mısınız yoksa ticaret şirketi misiniz?
LQ156T3LW02Nakliye ve Paket :
SHARP Dikey Çizgili 15,6 İnç LCD Panel LQ156T3LW02 1366*768 LCD EKRAN 0
5 yıldızlar
100%
4 yıldızlar
0%
3 yıldızlar
0%
2 yıldızlar
0%
1 yıldızlar
0%